REKLAMAPatrz
My center

(Fot. Info Iława.)

Dbasz o samochód, a przede wszystkim o zdrowie swoje i swoich najbliższych? Nie zapominaj o przeprowadzaniu regularnego serwisu, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji w swoim aucie. 

Eksperci alarmują, że niefrasobliwość w tym zakresie naprawdę szkodzi naszemu zdrowiu i samopoczuciu. Dlatego nie zwlekaj i najlepiej jeszcze przed majówką zadbaj o klimatyzację. Właściciel Auto Serwisu "Sadek" w Wikielcu Krzysztof Sadowski radzi, co jeszcze warto sprawdzić w samochodzie przed sezonowymi wycieczkami.

NIE ODKŁADAJ SERWISU KLIMATYZACJI. WIZYTA W SERWISIE WYJDZIE CI NA ZDROWIE

Kiedy ostatnio przeprowadziliście w swoim aucie serwis klimatyzacji? Według ekspertów, by ograniczyć namnażanie się szkodliwych dla człowieka mikroorganizmów, kompleksowe odgrzybianie układu klimatyzacji powinno być przeprowadzane przynajmniej raz w roku.

- Natomiast wymianę filtru nawiewu zaleca się minimum co dwa lata - radzi Krzysztof Sadowski, właściciel Auto Serwisu "Sadek" w Wikielcu pod Iławą. - U nas takie usługi przeprowadzamy "od ręki". Odgrzybienie i przeprowadzenie dezynfekcji klimatyzacji zwykle zajmuje mniej niż godzinę - dodaje.

To godzina, za którą będzie Wam wdzięczny Wasz układ oddechowy. Drobnoustroje, które gromadzą się w nieodgrzybianej klimatyzacji samochodowej, w "najlepszym" przypadku wywołują katar, kaszel i łzawienie oczu. Gorsze warianty to alergie i nawet zapalenia górnych i dolnych dróg oddechowych. Zatem "lepiej zapobiegać, niż leczyć" - warto zastosować to powiedzenie także w zakresie dbania o regularny serwis samochodowej klimatyzacji. 

PRZED MAJÓWKĄ SPRAWDŹ KONIECZNIE

Dopisuje pogoda, a przed wieloma osobami wyczekiwane wyjazdy podczas długiego majowego weekendu, a później wakacji. Co warto sprawdzić, by podróż autem była bezpieczna, a wycieczka marzeń nie zamieniła się w nieprzyjemną niespodziankę i rozczarowanie?

- Podstawowe czynności do wykonania obejmują m.in. sprawdzenie zawieszenia samochodu, prawidłowe ustawienie świateł, sprawdzenie hamulców oraz napompowanie opon - wymienia właściciel Auto Serwisu "Sadek". - Dla klientów naszej okręgowej stacji kontroli pojazdów taką kontrolę wykonujemy bezpłatnie. Zapraszamy!

AUTO SERWIS "SADEK" Z AUTORYZACJĄ BOSCH

W warsztacie w Wikielcu kierowcy mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług. Potwierdza to certyfikat w zakresie autoryzacji "Bosch Car Service" oraz przynależności do międzynarodowej sieci serwisów samochodowych "Bosch Car Service".

- Firma spełnia niezbędne wymagania do wykonywania kompleksowej diagnozy i naprawy pojazdów. Wysoka jakość jest zapewniana przez systemowy nadzór nad obsługą klienta, wyposażeniem oraz kompetencjami technicznymi - potwierdza Bosch.


Auto Serwis "Sadek" i okręgowa stacja kontroli pojazdów w Wikielcu zapraszają!
Czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18 i w soboty w godzinach 8-14.
Wikielec 44E, 14-200 Iława.
Tel. 89 640 24 09, 664 738 081. 


Tekst sponsorowany.

REKLAMAwardrom2
REKLAMABiuro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2425 sekundy