REKLAMAPatrz
REKLAMAzielona aleja

(Fot. materiały Akademii MM Tenis.)

Tu nie ma miejsca na nudę! Jest za to mnóstwo miejsca na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, zabawę w gronie rówieśników i nabywanie nowych umiejętności. Do tego tenisowo-sportowe półkolonie w Iławie są w przystępnej cenie, a dzieci są pod opieką doświadczonych instruktorów. Nic dziwnego, że obóz z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Właśnie wystartowały zapisy na tegoroczne turnusy.

Różnorodność - to duża zaleta tych półkolonii. Bo choć sercom prowadzących, Mateusza Kubacha i Marcina Karczewskiego, najbliższy jest tenis ziemny, to świetnie wiedzą, że rozwój dzieci i młodzieży powinien być wszechstronny. 

- Właśnie dlatego dzieciaki mają dwa treningi dziennie po 1,5 godziny tenisa, a do tego codziennie zapewniamy atrakcję dodatkową - mówi Mateusz Kubach. - Każdego dnia jest ona inna. Wśród propozycji można wymienić windsurfing, motorówkę z bananem lub deskami, trening i zabawy na trampolinach, plażowanie i alternatywnie warsztaty sushi lub dodatkowe atrakcje wodne. 

Ta formuła zdaje egzamin. 

- Organizujemy półkolonie już od 4 lat. Cieszy, że z roku na rok pojawia się coraz więcej chętnych i odbiór jest coraz lepszy - nie ukrywa Marcin Karczewski. - Co ważne, w półkoloniach z powodzeniem biorą udział osoby, które nigdy wcześniej nie trzymały rakiety w ręku! Są one przeznaczone zarówno dla osób grających, jak i zupełnych nowicjuszy, którzy nigdy wcześniej nie trzymali rakietki w ręku. 

Postępy można zrobić szybko, bo uczą utalentowani i doświadczeni zawodnicy i trenerzy. Mateusz Kubach i Marcin Karczewski już od 10 lat prowadzą w Iławie szkołę tenisa ziemnego z ofertą zarówno dla dzieci, jak i młodzieży oraz osób dorosłych. Obaj mają na koncie wysokie miejsca w rankingach oraz medale mistrzostw województwa i Polski. Teraz swoje umiejętności i wiedzę chętnie przekazują innym, skutecznie zarażając pasją do tenisa.

Pociechę można zapisać na półkolonie, ale też na stałe zajęcia w funkcjonującej na co dzień szkółce tenisa. By zacząć, trzeba tylko chcieć. Tenis świetnie wspiera ogólny rozwój fizyczny i śmiało można pozwolić już 4-letniemu dziecku rozpocząć przygodę z tym sportem. Nie trzeba nawet mieć własnego sprzętu - podczas treningów szkoła nieodpłatnie udostępnia rakiety. 

Zapraszamy!


Półkolonie tenisowo-sportowe w Iławie - najważniejsze informacje organizacyjne:

- dostępne są dwa turnusy: od 1 do 5 lipca oraz od 5 do 9 sierpnia;
- zajęcia odbywają się od godziny 7:30 do 15:30;
- uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie (drugie śniadanie i obiad oraz owoce i woda bez limitu);
- przystępne ceny!


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ, ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SWOJEJ POCIECHY

Jeśli macie dodatkowe pytania, lub chcielibyście zarezerwować miejsce na półkoloniach, to zachęcamy Was do kontaktu z Akademią MM Tenis.

- Marcin Karczewski, tel. 664 986 307;
- Mateusz Kubach, tel. 509 610 539;
- e-mail: mmteniscamp@gmail.com;
- witryna internetowa: http://mmtenis.pl/;
- MM Tenis na Facebooku: https://www.facebook.com/akademiammtenis/.

Tenis, a do tego codziennie inna atrakcja dodatkowa. Na tych półkoloniach dzieci nigdy się nie nudzą.

Ilość zdjęć 9

Tekst reklamowy.

REKLAMALady D
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4549 sekundy