REKLAMApluszak
REKLAMAprofi
To

To "10 years challenge" Galerii Jeziorak. Dekadę temu w miejscu, gdzie dzisiaj jest centrum handlowe, znajdowała się mleczarnia. Archiwalne zdjęcie pochodzi ze zbiorów iławskiego fotografa Czesława Wasiłowskiego.

"10 years challenge" - to wyzwanie, na punkcie którego oszaleli użytkownicy mediów społecznościowych. Zabawa polega na porównaniu swojego aktualnego zdjęcia z tym sprzed 10 lat. A Wy - jak wyglądaliście dekadę temu i jak przez ten czas zmieniło się Wasze życie? Okazją, by odpowiedzieć sobie na te pytania, jest zabawa z nagrodami, do udziału w której zaprasza z okazji swoich 10. urodzin Galeria Jeziorak w Iławie.

Dziesięciolecie istnienia Galerii Jeziorak w Iławie przypada na maj 2019 roku. Z tej okazji centrum handlowe mieszczące się w sercu naszego miasta przygotuje szereg urodzinowych atrakcji. Pierwszą z nich jest zaproszenie do udziału w „10 years challenge”. 

- Czy wiecie, że od powstania Galerii Jeziorak mija już 10 lat? - czytamy w informacji o konkursie. - Ile się w tym czasie zmieniło w Iławie, nad Małym Jeziorakiem i jak my się zmieniliśmy? Zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Odszukajcie swoje zdjęcie sprzed 10 lat i w komentarzu pod postem konkursowym (link) opublikujcie własne zdjęcia z 2009 i 2019 roku oraz dokończcie zdanie: "10 lat minęło i udało mi się…"

Spośród najciekawszych zgłoszeń organizator konkursu wybierze trzy, które nagrodzi kartami podarunkowymi o wartości 200 zł każda do wydania w Galerii Jeziorak.

Zdjęcia można publikować do 24 maja. Dzień później nastąpi ogłoszenie wyników. Natomiast rozdanie nagród będzie miało miejsce 26 maja podczas urodzinowej imprezy Galerii Jeziorak w Iławie. 


Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, dostępnym pod tym linkiem.

Natomiast konkursowy post, pod którym można wklejać zdjęcia, znajdziecie tutaj.

Do dzieła - życzymy powodzenia!


Tekst reklamowy. 

10 lat temu była tutaj mleczarnia...
(fot. Czesław Wasiłowski).

Teraz na działce nad Małym Jeziorakiem, w sercu Iławy, mieści się Galeria Jeziorak.
(fot. Info Iława).

REKLAMAgeodeta
REKLAMADebata
Artykuł załadowany: 0.3303 sekundy