REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
Remigiusz Próchniewski już po raz trzeci będzie reprezentował województwo warmińsko-mazurskie w finale centralnym turnieju

Remigiusz Próchniewski już po raz trzeci będzie reprezentował województwo warmińsko-mazurskie w finale centralnym turnieju "Młodzież zapobiega pożarom".

W dniach 31 maja – 2 czerwca w Złotym Potoku w województwie śląskim odbędzie się 42. finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom.  

Po zajęciu drugiego miejsca w eliminacjach wojewódzkich do finału zakwalifikował się Remigiusz Próchniewski - uczeń klasy I a iławskiej Budowlanki. Już po raz trzeci będzie reprezentował województwo warmińsko-mazurskie, a zarazem powiat iławski w tak wymagającym turnieju, w tym roku organizowanym pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. 

Życzymy powodzenia!

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5286 sekundy