REKLAMAAldortax
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 maja 2019, 23:07 komentarzy 4

(Fot. materiały prasowe.)

W tym roku wakacje w Iławie zakończy zupełna nowość - Soundlake Festival. Miłośnicy dobrej muzyki! Rezerwujcie sobie czas 31 sierpnia. Iławski amfiteatr miejski wypełnią wtedy dźwięki muzyki takich artystów jak Fisz Emade Tworzywo, The Dumplings, Mikromusic, czy Para. 

Pierwsza edycja nowego festiwalu muzycznego nad Jeziorakiem to nie tylko ciekawi polscy artyści, ale też food trucki, strefa dla dzieci i DJ-e. Imprezę poprowadzi dziennikarz, aktor i konferansjer Mariusz "Korpol" Korpoliński.
Od wydarzenia dzieli nas jeszcze praktycznie całe lato, ale już dzisiaj warto pomyśleć o wejściówkach. Dostępne bilety są podzielone na pule - im szybciej kupimy wejściówkę, tym będzie tańsza. Do końca czerwca obowiązuje cena 30 zł (tutaj możesz kupić bilet), później za wejściówkę trzeba będzie zapłacić 40 zł, a w dniu festiwalu 50 zł.

TRZY PODWÓJNE ZAPROSZENIA DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA*

Trzy podwójne zaproszenia na nowy muzyczny festiwal są do zdobycia w naszym konkursie. Tę niespodziankę dla Czytelników przygotowaliśmy we współpracy z organizatorem festiwalu. 

Trzy podwójne zaproszenia na koncert rozlosujemy wśród osób, które

f

Wyniki podamy na portalu w najbliższy wtorek, 4 czerwca. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA Z WTORKU, 4 CZERWCA

Miło nam poinformować, iż tym razem szczęście uśmiechnęło się do następujących osób, które wygrywają podwójne wejściówki:

Magdalena Krupińska,
Krzysztof Domka,
Marlena Sylwia Dziarkowska.

Odbiór biletów będzie możliwy w kasach biletowych bezpośrednio przed wydarzeniem. Prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego okazania organizatorowi. Życzymy udanej zabawy! Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy za zainteresowanie. Wkrótce na infoilawa.pl kolejne konkursy z upominkami dla Czytelników.

*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAMichał pop up

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~autochton 4 ponad rok temu

  Cornflake festival.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~widzący 3 ponad rok temuocena: 14% 

  A KTO TEGO SŁUCHA???????

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zjawa 2 ponad rok temuocena: 86% 

  Nie tak dzban jak Ty.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Toogood 1 ponad rok temuocena: 17% 

  "nowy"!!?? A był stary??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6725 sekundy