wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 czerwca 2019, 14:15 komentarzy 3

(Zdjęcia: sekcja LA przy CSiR w Suszu.)

Reprezentantka Gminy Susz i prowadzonej przez trenera Andrzeja Szyslera sekcji lekkoatletycznej przy tutejszym CSiR Paulina Skrzyniarz została brązową medalistką finału Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych.

Zawody rozegrano w Łodzi w dniach 15-16 czerwca.

Paulina Skrzyniarz, podopieczna trenera Andrzeja Szyslera trenująca w sekcji lekkiej atletyki działającej przy suskim Centrum Sportu i Rekreacji i uczennica Szkoły Podstawowej w Suszu, została brązową medalistką. Miejsce na podium wywalczyła w biegu na 300 metrów w kategorii wiekowej U-14.