REKLAMAMichał Młotek
REKLAMAOlszta

(Fot. Info Iława.)

Rekreacyjno-sportowa mapa Iławy właśnie wzbogaciła się o nowe miejsce, przygotowane specjalnie z myślą o aktywnych. Pod namiotem iławskiego lodowiska na ulicy Sienkiewicza są dostępne nowe atrakcje. Przyjdź ze znajomymi albo najbliższymi na emocjonującą rozgrywkę w paintballa, ćwicz pewną rękę, próbując swoich sił w "arrowball" i sprawdź, czy pokonasz 7-metrową ściankę wspinaczkową!

Paintball, strzelanie z łuku i ścianki wspinaczkowe - to atrakcje, które są dostępne pod namiotem iławskiego lodowiska - codziennie od godziny 10:00 do 17:00. Do korzystania zapraszają "Siewcy Adrenaliny".

SUPER OPCJA NA WAKACJE!

Nowe w Iławie miejsce z rozrywką dla aktywnych uruchomiło działalność 1 lipca. W sam raz na wakacje! Mile widziane są pod namiotem iławskiego lodowiska grupy przyjaciół, integrujący się znajomi z pracy, czy rodzice z pociechami. Coś dla siebie znajdą tu zarówno pojedynczy odwiedzający, jak i większe, zorganizowane grupy, które mogą rezerwować także późniejsze godziny - po 17:00. Instruktorzy zapraszają też do kontaktu organizatorów półkolonii, czy obozów - na ich uczestników czeka tutaj atrakcyjny program gier, zabaw i konkursów.

PAINTBALL, "ARROWBALL", ŚCIANKA WSPINACZKOWA

To trzy atrakcje dostępne pod namiotem iławskiego lodowiska w sezonie letnim. Rozrywka jest odpowiednia dla odwiedzających w różnym wieku. W paintballa można urządzić "wojnę" rywalizujących ze sobą drużyn, a jeśli ktoś woli - strzelać do celu. Warto też spróbować swoich sił w paintballu łuczniczym ("arrowball") oraz sprawdzić się na ściance wspinaczkowej o wysokości 7 metrów. Są przygotowane dwie wersje: bardziej wymagająca dla dorosłych i nieco łatwiejsza, z którą mogą zmierzyć się młodsi goście. Na miejscu jest też dostępna wypożyczalnia sprzętu oraz mundurów.

Ceny są bardzo przystępne. Każda z atrakcji kosztuje tylko 5 zł za jedną osobę. Szczegóły dotyczące grup zorganizowanych najlepiej omówić telefonicznie - numery kontaktowe są dostępne poniżej.

ZABAWA: ZAPROŚ PACZKĘ NA PAINTBALLA!

Dla Czytelników portalu Info Iława mamy niespodziankę: jedno zaproszenie na paintballa do wykorzystania przez maksymalnie 6-osobową grupę w terminie uzgodnionym z organizatorem rozrywki.

Zainteresowani? Zdobywcę/zdobywczynię zaproszenia wyłoni losowanie, a wezmą w nim udział osoby, które:

f

Wyniki zabawy podamy na portalu w środę, 3 lipca. Biorąc udział w zabawie, wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku zdobycia zaproszenia - w celu poinformowania o takim fakcie).

AKTUALIZACJA ZE ŚRODY, 3 LIPCA

Miło nam poinformować o wyniku zabawy. Zaproszenie na paintballa dla 6-osobowej paczki z przyjemnością przekażemy

Darii Rucińskiej.

W sprawie odbioru upominku zapraszamy do kontaktu telefonicznego (537 47 52 02), mailowego (kontakt@infoilawa.pl), lub za pośrednictwem Facebooka. Życzymy udanej zabawy! Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy za zainteresowanie. Wkrótce na infoilawa.pl kolejne zabawy z upominkami dla Czytelników - bądźcie na bieżąco!


IŁAWA. REKREACYJNO-SPORTOWE NOWOŚCI POD NAMIOTEM IŁAWSKIEGO LODOWISKA!
"Siewcy Adrenaliny" zapraszają na paintballa, arrowballa i ściankę wspinaczkową.
Iława, ul. Sienkiewicza 1a.
Czynne: codziennie od 10:00 do 17:00 (dla grup zorganizowanych także później, po wcześniejszym umówieniu się).
Tel. 601 512 989; 573 156 555.
E-mail: viet-nam@wp.pl.


Paintball, strzelanie z łuku, ścianka wspinaczkowa. Nowości dla aktywnych pod namiotem iławskiego lodowiska.

Ilość zdjęć 16

Reklama.

REKLAMAPellet
REKLAMAMichał pop up
Artykuł załadowany: 0.956 sekundy