REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 lipca 2019, 11:48 komentarzy 5

(Fot. Pryzmat Photo Mariusz Zadroga.)

Przed nami kolejne spotkanie z motoryzacyjnym widowiskiem typu "wrak race". Atrakcje czekają na wszystkich miłośników ścigania w wykonaniu samochodowych złomów we Frednowach pod Iławą, a organizatorem imprezy jest miejscowe stowarzyszenie Auto-Cross Frednowy.

W niedzielę, 14 lipca od godziny 9:00 we Frednowach znów będzie można oglądać w akcji kierowców wraków. Na pełnym zakrętów przerobionym torze miłośnicy adrenaliny dadzą z siebie wszystko.

Organizatorzy nie ukrywają, że wyścigowy tor we Frednowach jest stale udoskonalany, dlatego uczestniczący w zmaganiach kierowcy mogą liczyć na nowe wyzwania. W formule wyścigu jest też nowość polegająca na zwiększeniu liczby okrążeń do 5. 

- Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, zapraszamy kierowców do zapisywania się, szczegóły są na plakacie - zachęcają działacze Auto-Cross Frednowy. - Podczas imprezy wybierzemy też najładniejszego wraka i przeprowadzimy konkursy dla widowni - przybliżają program.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą autorzy kanału Śmiechawa TV. Wstęp dla widzów jest w cenie 5 zł - jest to cegiełka w ramach charytatywnej zbiórki na rzecz iławianina Pawła Babskiego. Niepełnosprawny 27-letni chłopak potrzebuje pomocy w zebraniu środków na montaż windy w bloku, gdzie mieszka. Bez niej jest więźniem we własnym mieszkaniu. Historię Pawła przedstawialiśmy już na infoilawa.pl

W imieniu stowarzyszenia Auto-Cross Frednowy - zapraszamy.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Obserwator 5 ponad rok temu

  Wójt nawet nie musial by pomagac ale chociaz zeby nie przeszkadzał. Nakladanie kolosalnych podatków na grupe sympatyków motoryzacji jest ponizej krytyki. Pytanie dlaczego gmina kładzie krocie na pilke nożną na poziomie zero ktorej nikt nie oglada, chyba ze panowie z piwkiem lub winkiem..... a no pewnie dlatego, ze dzialaczami w pilce sa "ziomki" a motoryzacja w naszej gminie byla zawsze blokowana. . . .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Przyjaciółka gminy 4 ponad rok temu

  To jest najlepszy sposób na promowanie naszej gminy, a piłka nożna która jest finansowana z budżetu gminy jest na poziomie -1.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec gminy 3 ponad rok temu

  Przy zerowym udziale wójta gminy grupa "zapaleńców" organizuje wspaniałą imprezę! Ale podpiąć się i zbierać laury to w tym wójt jest mistrzem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~podatnik 2 ponad rok temu

  wspaniala impreza promujaca wojta gminy ilawa - tak trzymac panie wojcie szkoda ze niema takich imprez organizowanych przez misto ilawa

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~B. 1 ponad rok temu

  Wójt w tym nie ma niestety najmniejszego udziału. Zero inicjatywy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3196 sekundy