REKLAMAAldortax
REKLAMABetiko
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 lipca 2019, 12:36 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Niedziela, 21 lipca - to dzień, gdy iławski amfiteatr wypełni zapach smakowitej gęsiny, jednego ze specjałów tradycyjnej polskiej kuchni. Przed nami XVI edycja Święta Gęsi, której gospodarzem będzie Iława.

Na wypełnioną kulinarnymi atrakcjami niedzielę zaprasza do amfiteatru nad Małym Jeziorakiem główny organizator wydarzenia: Iławskie Stowarzyszenie Producentów Gęsi (impreza jest finansowana z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego) oraz współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski w Olsztynie oraz Urząd Miasta w Iławie i Iławskie Centrum Kultury.

Nie zabraknie kulinarnych warsztatów, konkursów, pokazów i degustacji dla publiczności. Ponadto 21 lipca zawitają do Iławy olsztyńscy blogerzy kulinarni i muzycy oraz kabareciarze.

Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Czerwone Gitary.

Imprezę objął patronatem portal www.infoilawa.pl. Zapraszamy, a szczegóły programu udostępniamy poniżej.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~nn 3 ponad rok temuocena: 67% 

  Jak coś się dzieje w Iławie to źle , nie dzieje się nic jeszcze gorzej. Nikt za darmo nie pracuje. Więc te osoby które chcą skorzystać z atrakcji dla dzieciaków wiedzą że muszą za to zapłacić.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Fryzjer 2 ponad rok temuocena: 64% 

  I te "atrakcje dla dzieciaków" w cenie 60 do 120 zł za godzinę też pewnie będą.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pio 1 ponad rok temuocena: 33% 

  Tak jest ,najgorsze dziadostwo pod słońcem. Z takich właśnie powodów mnóstwo ludzi nie wybiera się z dzieciakami na takie imprezy.Nic tylko ryk ,przepychanie się madek i 10 zł za 3 minuty.Zenada

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3921 sekundy