REKLAMAprofi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 sierpnia 2019, 10:32 komentarzy 1

(Fot. UG w Iławie.)

W słoneczną niedzielę, 25 sierpnia Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, we współpracy z sołtys Beatą Grzechnik, Radą Sołecką Woli Kamieńskiej, Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Woli Kamieńskiej i parafią pw. św. Andrzeja Boboli zorganizował dożynki parafialne.

Po uroczystej mszy św. którą celebrował proboszcz ks. kan. Jarosław Hossa, otwarcia imprezy dokonała Grażyna Piękos, dyrektor GOK w Lasecznie w towarzystwie sołtys Beaty Grzechnik. Głos zabrali również zaproszeni goście: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz Bernadeta Hordejuk, przewodnicząca sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego.

W części artystycznej zaprezentował się zespół Morawa z piosenkami folkowymi w języku czeskim, greckim i polskim.

Gminny Ośrodek Kultury prowadził gry i zabawy, w których chętnie uczestniczyły dzieci. Gwiazdą imprezy dożynkowej był zespół "Solid Rock", grający covery utworów z repertuaru zespołu "Dire Straits". Instruktorzy GOK przygotowali scenę, garderobę i nagłośnili imprezę. Na koniec odbyła się tradycyjna zabawa "pod księżycem".

Na imprezie pojawili się m.in. Zastępca Wójta Gminy Iława Andrzej Brach, sekretarz Urzędu Gminy w Iławie Bogusław Wylot, a także radni gminy, sołtysi, mieszkańcy sołectwa oraz goście z Iławy.

UG w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

Dożynki Parafialne w Woli Kamieńskiej.

Ilość zdjęć 26

REKLAMALady D

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~biskup 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Moi zdaniem ma to sens żeby kuria wypłacała 500+ dla księży. Tak pojawiają się w GOPSIE i tylko nie potrzebne komentarze. Ludzie mówią i oceniają. Ci co oceniają czeka ich Vanitas vanitatum et omnia vanitas.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4069 sekundy