REKLAMACatering
REKLAMAprofi

(Fot. Info Iława.)

Wieża widokowa w Karasiu ukończona! - poinformował dzisiaj, tj. we wtorek, 17 września inwestor, czyli Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich.

Drewniana konstrukcja łącznie z dachem mierzy 14 metrów. Będzie można stąd podziwiać widok, jaki rozciąga się na będące rezerwatem przyrody jezioro Karaś. Jest to jezioro zarastające, otoczone bagnami i lasami, cenne miejsce lęgowe ptactwa wodnego i błotnego. Odbiór inwestycji powinien odbyć się w połowie października.

Przypomnijmy, że wartość ukończonych już robót opiewa na około 284 tysiące złotych. Przedsięwzięcie zostało realizowane na zlecenie Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich z siedzibą w Jerzwałdzie, który jest instytucją samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W Karasiu w gminie Iława, nad jeziorem o takiej samej nazwie, dobiegła końca budowa nowej wieży widokowej.
Zdjęcia: Info Iława.

Wieża widokowa w Karasiu już gotowa.

Ilość zdjęć 11

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMAAndrzejki
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6542 sekundy