REKLAMAPatrz
REKLAMASadek

(Zdjęcia: Biblioteka Gminna w Siemianach.)

W ostatnią sobotę, 21 września na terenie letniej czytelni w Siemianach odbył się rodzinny festyn. Impreza zgromadziła licznie przybyłych mieszkańców miejscowości i nie tylko. 

Festyn odbył się po raz drugi i cieszył się dużym zainteresowaniem.

O godz. 14:00 Sołtys Siemian Karina Cyganowska w towarzystwie Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego dokonała rozpoczęcia festynu. 

Nie zabrakło poczęstunku. Każdy z gości częstował się jedzeniem: pysznymi ciastami, bigosem, grochówką, przeróżnymi sałatkami. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyła się zjeżdżalnia dmuchana. O oprawę muzyczną oraz przeprowadzenie gier i zabaw dla dzieci i młodzieży zadbał Cyprian Piwowar z Iławy. Strażacy z Siemian pokazali wóz strażacki. Na końcu odbyła się zabawa taneczna. Organizatorem imprezy była Ochotnicza Straż Pożarna w Siemianach oraz Rada Sołecka Wsi Siemiany wraz z panią sołtys. 

- Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę - podsumowują organizatorzy.

Zofia Chomka
Zdjęcia: Biblioteka Gminna w Siemianach.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4334 sekundy