REKLAMAprofi
REKLAMAipb_nowa
- Miło spędzony czas - podsumowała swoją telewizyjną przygodę młoda mama z Iławy.

- Miło spędzony czas - podsumowała swoją telewizyjną przygodę młoda mama z Iławy. (Fot. TVP2.)

Iławiankę Aleksandrę Kołakowską można było zobaczyć na małych ekranach w środowe popołudnie 9 października. Młoda kobieta wystąpiła w znanym programie TVP2 "Koło fortuny".

Show prowadzi teraz wokalista i performer Norbert Dudziuk, lepiej znany jako Norbi, który niedawno zastąpił w tej roli Rafała Brzozowskiego. Współprowadzącą pozostała Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.

Iławiankę można było zobaczyć w odcinku programu, który telewizyjna "Dwójka" pokazała w środę, 9 października po południu. Lokalna uczestniczka popularnego "Koła fortuny" to Aleksandra Kołakowska. Mieszkanka naszego miasta jest młodą mężatką i mamą - jej 3-letni synek niedawno poszedł do przedszkola, dzięki czemu ona będzie mogła wkrótce wrócić do aktywności zawodowej. Wcześniej pracowała jako recepcjonistka hotelowa. Mieszkanka Iławy lubi spędzać czas aktywnie, np. pływać kajakiem. Wśród jej marzeń podróżniczych jest wyjazd do Włoch.

Iławianka rywalizowała z operatorem procesu technologicznego z Wrocławia Łukaszem Baranowskim oraz zootechniczką i hodowczynią koni z Bronowa Agnieszką Rogalską. Z trojga zawodników do finału awansował Łukasz, któremu jednak w ostatecznej rozgrywce, gdzie mógł wygrać 20 tysięcy złotych, 10 sekund nie wystarczyło, by odgadnąć hasło "oficer Wojska Polskiego".  

Z kolei Pani Ola z Iławy wygrała 500 zł. Do domu przywiozła też zestaw gier planszowych.

- Początek - runda startowa - świetny - podsumował jej udział w "Kole fortuny" Norbi. - Niestety, na tym stanęliśmy - dodał, pytając, czy iławianka dobrze się bawiła.

- Miło spędzony czas - podsumowała swoją telewizyjną przygodę Pani Aleksandra.

Zdjęcia: TVP2.

Aleksandra Kołakowska - lokalna uczestniczka popularnego "Koła fortuny".

REKLAMAPakersi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4614 sekundy