REKLAMAPatrz
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 października 2019, 09:13 komentarzy 5

(Fot. UG w Iławie.)

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa był współorganizatorem kolejnej edycji konkursu „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś 2019” skierowanego do sołectw z terenu gmin należących do Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich.

Była to już 24. edycja konkursu, którego celem jest głównie poprawa stanu ekologicznego i estetycznego wsi zrzeszonych w Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich. W konkursie, oprócz samego piękna zgłoszonej wsi, oceniany był również wkład pracy w upiększenie miejscowości. 

Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 3 października w Olsztynie. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie reprezentował dyrektor Grzegorz Kierozalski, który pogratulował zwycięzcom konkursu sukcesów i wręczył nagrody.

Gminę Iława reprezentowało sołectwo Dziarny z sołtysem i radnym Janem Zielińskim na czele. Dzięki wspólnej pracy mieszkańców i sołtysa sołectwo zajęło wysokie 6. miejsce.

Gratulujemy!

Gmina Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAwardrom2

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Marecki 5 ponad rok temu

  Dziarny to jedna wielka rodzina

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 4 ponad rok temuocena: 100% 

  Proszę jak miło można=można pozdrawiam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ala 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Gratulacje dla Pana sołtysa wspaniały człowiek. Tylko jeszcze jedno przed Drwęca jest droga i 8 ton a tam jeżdżą samochody ciężarowe i psują drogę czy tak może być? A czyja ta zwirownia z tyłu?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rafał 2 ponad rok temuocena: 0% 

  To nie Drwęca,rzeka Iławka proszę Pani.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 1 ponad rok temuocena: 86% 

  Gratulacje dla Dziar. Super Soltys, który działa! Szkoda, że inne wsie wyglądają jak wyglądają... Może sołtys Dziarn chciałby zdradzić jak to zrobił, że mieszkańcy są tak zaangażowani ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3863 sekundy