REKLAMAWardrom
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 października 2019, 15:10 komentarzy 6

(Fot. Info Iława.)

Piątek, 25 października - to dzień oficjalnego przecięcia wstęgi okazałego Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego w Stradomnie w gminie Iława.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli samorządu na czele z wójtem Krzysztofem Harmacińskim i wielu zaproszonych gości, w tym reprezentantów samorządu naszego województwa oraz wykonawcy, a także radnych, sołtysów i mieszkańców. 

Spotkanie było okazją, by symbolicznie przeciąć wstęgę i oddać do użytku inwestycję o wartości niemal 1,4 mln złotych, na realizację której lokalny samorząd pozyskał dotację ze środków unijnych w wysokości prawie pół miliona zł. To ważne dla lokalnej społeczności przedsięwzięcie, stąd nie zabrakło okolicznościowego tortu i symbolicznej lampki szampana oraz poczęstunku.

W ramach projektu powstał budynek świetlicy o powierzchni 346 m kw. wraz z instalacjami wodnymi, kanalizacyjnymi oraz elektrycznymi. Zbudowany został również zjazd drogowy z drogi powiatowej oraz parking przed świetlicą na 12 miejsc plus jedno miejsce dla osób niepełnosprawnych i chodnik. Zostały również nasadzone krzewy i zbudowane zostało ogrodzenie.

Wyłonionym przez gminę w drodze przetargu wykonawcą inwestycji było przedsiębiorstwo Konsorcjum „Budowanie Domów Lech-Bud, Leszek Woźnowski”.

Stradomno pod Iławą już z nowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym.

Ilość zdjęć 44

REKLAMAwardrom2

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Marecki 6 ponad rok temuocena: 50% 

  Nie opluwacie Jankowskiego to porządny człowiek i biznesmen nigdy nie odmówi nikomu w biedzie i potrzebie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~adam 5 ponad rok temuocena: 60% 

  ciągle to samo towarzystwo wzajemnej adoracji. dobrze że to ostatnia kadencja tego wójta. czas na zmiany

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Grzegorz 4 ponad rok temuocena: 50% 

  Powiem Ci ze teoretyczne masz rację, powstały silne więzi i układy, co jest naturalne po tylu latach latach rządów jednego wójta. Z drugiej strony jednak strony uważam że lepszego wójta jako gospodarza i zarządcy gminy nie będziemy mieli przez długie lata i za całokształt pracy bardziej cenie Pana Harmacinskiego. Zaznaczam że nie jestem osobą z "tego układu".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lisu 3 ponad rok temuocena: 47% 

  Jajkowski pobudował i znowu ręka rękę myje Harmaciński - Jajkowski & Company. A jaki zlot wszystkich "ważnych" w gminie. Ha,ha,ha.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wsk 2 ponad rok temuocena: 80% 

  Bzdury piszesz Widać że trollujesz.... Jajkowski nawet palcem nie kiwnął przy tej budowie malutki człowieczku... Na jaki ciul się udzielasz?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stach 1 ponad rok temuocena: 56% 

  Pani Hordejuk,już Pani nie musi przecinać wstęg,szkoda czasu...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4019 sekundy