wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 października 2019, 17:08 komentarzy 9

Zajmujące szóstą lokatę w IV-ligowej tabeli Mamry Giżycko zagościły na stadionie przy ulicy Sienkiewicza w sobotę, 26 października. Mecz rozstrzygnął na swoją korzyść gospodarz spotkania, Jeziorak Iława.

13. kolejka foBET IV ligi
Iława, 26 października
Jeziorak Iława - Mamry Giżycko 3:0 (1-0)

1:0 - Arkadiusz Kuciński (41')
2:0 - Łukasz Święty (73')
3:0 - Wojciech Figurski (89')

W meczu trzeciej i szóstej ekipy w tabeli długo nie padały gole, a na boisku toczyła się wyrównana walka. Dopiero pod koniec pierwszej połowy wynik spotkania otworzył, dając prowadzenie Jeziorakowi, Arkadiusz Kuciński. Podobnie było w drugiej odsłonie. Atakującym Jezioraka trudno było sforsować obronę gości. Mimo to gospodarzom udało się doprowadzić do podwyższenia wyniku. W 73. minucie ładnym strzałem zza pola karnego bramkarza gości pokonał Łukasz Święty. Wynik spotkania ustalił na 3:0, w samej końcówce, grający trener Jezioraka.

Dzięki zwycięstwu nad Mamrami 3:0 komplet punktów został na Sienkiewicza. To już piąte z rzędu zwycięstwo biało-niebieskich w lidze.

Jeziorak Iława (wyjściowa jedenastka): Malanowski, Kowalski, Kressin, Figurski, Kuciński, Ksiuk, Madej, Galas, Kochalski, Sagan, Czarnota.

Za tydzień Jeziorak zagra na wyjeździe, z MKS-em Korsze.

Jeziorak Iława - Mamry Giżycko 3:0 (1-0). Zobacz dzisiejszy mecz biało-niebieskich w obiektywie.

Jeziorak „w gazie”, biało-niebiescy wygrywają piąty mecz z rzędu!