REKLAMAprofi
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 listopada 2019, 11:43 komentarzy 2
Umowy podpisano w poniedziałek, 4 listopada. Na zdjęciu są przedstawiciele gminnego samorządu oraz wykonawcy.

Umowy podpisano w poniedziałek, 4 listopada. Na zdjęciu są przedstawiciele gminnego samorządu oraz wykonawcy. (Fot. UG w Iławie.)

Samorząd Gminy Iława przebuduje drogi w Szymbarku i Gulbiu.

Już niedługo mieszkańcy Szymbarka oraz Gulbia będą korzystać z przebudowanych dróg. Gmina pozyskała na ten cel dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 70% wartości inwestycji.

W ramach zadań, których wykonawcą będzie - zgodnie z rozstrzygniętym przetargiem - przedsiębiorstwo MAR-DAR Mariana Tompalskiego, zostanie przebudowana droga Gulb – Wólka o długości 1 814 m oraz droga gminna wraz z chodnikiem w centrum Szymbarka, o długości  502 m.

Stosowne umowy z wykonawcą inwestycji podpisał w poniedziałek (4 listopada) Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Wartość obu zadań wyniesie prawie 700 tysięcy złotych, a termin ich ukończenia ustalono na 31 lipca przyszłego roku.

Gminne inwestycje drogowe w Gulbiu i Szymbarku - lokalizacje są zaznaczone kolorem czerwonym.

Gulb.

Szymbark.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~gdzie lokomotywa ? 2 ponad rok temuocena: 85% 

    wójt jak zwykle jest , ale nie widzę Hordejuk... Swoją drogą zapytam , kiedy nadjedzie nasz złoty pociąg , bo podobno nasza lokomotywa miała powrócić na początku listopada... No i początek listopada właśnie mamy

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~jaaAA 1 ponad rok temuocena: 100% 

    No wiesz lokomotywa ,ciezka oliwa i tylko pot z niej splywa

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3793 sekundy