REKLAMAZielona aleja 2
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 grudnia 2019, 16:16 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Na drogach rozpoczyna się trudny zimowy sezon. IMGW-PIB właśnie wydał dla naszego powiatu pierwsze w tym sezonie ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące oblodzeń. Szczególnie niebezpieczne będą na drogach i chodnikach.

Wydane w tej sprawie ostrzeżenie IMGW-PIB jest pierwszego stopnia - żółte.

W powiecie iławskim, między godziną 18:00 w dniu 2 grudnia a godziną 6:00 w dniu 3 grudnia, z prawdopodobieństwem szacowanym na 80%:

prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, temperatura minimalna gruntu od -4°C do -2°C.

Apelujemy do kierowców o ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków. Jeśli ktoś jeszcze nie zmienił opon na zimówki, powinien to zrobić jak najszybciej.

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Gwiazdor 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Poco pisać że jest lód na drodze każdy widzi napiszcie że drogowcy stanęli na wysokości zadania i jest bezpiecznie bo posypali piasulkiem i solą i gitara

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Blacharz 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Sluzby nie ale blacharze tak

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Szofer 1 ponad rok temuocena: 46% 

  Czy służby drogowe o tym wiedzą, czy znowu jak zwykle.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4827 sekundy