REKLAMAprofi
REKLAMASadek

(Fot. GOK Laseczno/archiwum.)

Portal Info Iława objął patronatem medialnym V Gminny Kiermasz Bożonarodzeniowy. W imieniu organizatorów, Urzędu Gminy w Iławie i Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie, zapraszamy na to charytatywne wydarzenie. Odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia. Wcześniej przekazywać można prace - całkowity dochód z ich sprzedaży zasili szczytny cel.

Tradycja organizacji w Lasecznie w gminie Iława charytatywnego kiermaszu liczy sobie już 5 lat. Także w tym roku, pod hasłem "Podziel się sercem jak opłatkiem", w sali widowiskowej ośrodka będzie można kupić piękne, ręcznie wykonane bożonarodzeniowe szopki, ozdoby, bombki, kartki i stroiki. Będą też dostępne słodkie świąteczne specjały.

Kiermasz rozpocznie się o godzinie 11:00, od 13:30 - koncert i licytacje fantów. Najlepsze prace, które wciąż można przekazywać ośrodkowi, zostaną nagrodzone! Zapraszamy serdecznie do Laseczna - już w tę niedzielę.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.443 sekundy