REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 grudnia 2019, 15:36 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Iławie zaprasza hodowców trzody chlewnej z powiatu iławskiego na ważne spotkanie dotyczące zapobiegania i zwalczania afrykańskiego pomoru świń (ASF) oraz aktualnej sytuacji epizootycznej. 

Odbędzie się ono w środę 8 stycznia 2020 roku o godzinie 11:00 w Starostwie Powiatowym w Iławie.

Jak czytamy w komunikacie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Iławie Małgorzaty Kalitowskiej, spotkanie odbędzie się w związku ze zgłoszoną przez hodowców trzody chlewnej potrzebą odbycia go z udziałem Starosty, przedstawicieli władz gminnych oraz kół łowieckich. Spotkanie poprzedzone będzie szkoleniem dla hodowców na temat zapobiegania i zwalczania afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń i dzików.

W spotkaniu weźmie udział Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski oraz przedstawiciele władz gminnych, a także kół łowieckich i lasów państwowych.

www.powiat-ilawski.pl

REKLAMAgeodeta
REKLAMAkik2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~hodowca 1 ponad rok temuocena: 100% 

    ciekawe czy wterynarze powiedzą jak wyglądały kontrole i jak straszyli mandatami żeby im podpisać protokoły bez liczenia świń

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3085 sekundy