REKLAMAPatrz
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 grudnia 2019, 13:46 komentarzy 8

(Fot. UM w Iławie.)

Statuetkami "Twórca wizerunku Iławy" uhonorował Michała Młotka i Dariusza Paczkowskiego Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski. Obaj wymienieni są radnymi Rady Miejskiej w Iławie, ale wyróżnienie dotyczy innej sfery ich działalności, mianowicie promowania wiedzy o historii Iławy poprzez wspólną organizację cyklu miejskich wycieczek pod wspólnym hasłem "Historia jednej ulicy".

"W dowód wdzięczności za wieloletnie zaangażowanie w działalność edukacyjno-kulturalną na terenie miasta Iławy oraz za wsparcie promocyjne miasta" - za to, jak czytamy w listach gratulacyjnych, Burmistrz Iławy nagrodził Michała Młotka i Dariusza Paczkowskiego lokalnym wyróżnieniem "Twórca wizerunku Iławy". Przekazanie okolicznościowych statuetek miało miejsce w miniony czwartek, gdy w sali konferencyjnej Iławskiego Centrum Kultury odbyło się podsumowanie cyklu "Historia jednej ulicy". 

Dobiegł on końca, ale - jak zapewniali regionaliści - nie oznacza to, że ich działalność w zakresie popularyzowania lokalnej historii nie będzie kontynuowana. Wręcz przeciwnie - zapowiedzieli wycieczki tematyczne.

Spotkanie było też okazją do podsumowań, wspomnień. Przypomnijmy, że pierwsza wycieczka z cyklu "Historia jednej ulicy" odbyła się 28 lutego 2015 roku. Od tamtej pory w projekcie, organizowanym przez Internetowe Muzeum Iławy, udział wzięło ponad 3 tysiące osób, które w ciągu 70 godzin przeszły łącznie około 25 kilometrów. Rekordowa pod względem frekwencji była wycieczka na Wielką Żuławę, w której udział wzięło prawie 150 osób. Najdłuższy, prawie dwukilometrowy odcinek, pokonany został w trakcie wycieczki ulicą Wojska Polskiego.

Michał Młotek i Dariusz Paczkowski „Twórcami wizerunku Iławy”.
Zdjęcia: UM w Iławie.

Michał Młotek i Dariusz Paczkowski „Twórcami wizerunku Iławy”.

Ilość zdjęć 9

REKLAMANAJLAK

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Janusz 8 ponad rok temuocena: 50% 

  Opowieści z mchu i paproci czyli historia jednej miednicy w wydaniu kabaretowym, a pod sądem wespół z UB-kamimi, SB-bekami, ZK, PZPR i fanami CPN24. Może nowy etacik za 8 tyś dla kolejnego kolegi, da się, wszystko się da dla działaczy PO

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a mnie 7 ponad rok temu

  obrazy Kułakowskiego podobają się

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 6 ponad rok temuocena: 65% 

  Zapracowali sobie na takie wyróżnienie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zaklad karny 5 ponad rok temuocena: 72% 

  Paczkowski heh zostawie to bez komentarza

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tak jest 4 ponad rok temuocena: 68% 

  no właśnie , może Paczkowski opowie jak walczył z komuną ? na historycznych ulicach Iławy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Żuczek 3 ponad rok temuocena: 72% 

  Ten"normalny obywatel"Paczkowski to człowiek orkiestra, pod sądem pokrzyczy Konstytucja, tworzy wizerunek Iławy, a jako radny poprawi byt mieszkańcom miasta aż szkoda, że taki talent marnuje się w lokalnej polityce...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pamiętamy 2 ponad rok temuocena: 64% 

  pod sądem to palili faktycznie , nie tylko wkłady i znicze , ale palili głupa nie wiedząc konkretnie o co im chodzi , Ośmieszyli się na maxa ! i obnażyli ! stojąc w czapkach, a jeden kasku. Na takich kaskach były kiedyś napisy MO i ORMO

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~J23 1 ponad rok temuocena: 31% 

  A Ty zazdraszczasz? Działaj!!!!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4766 sekundy