SKOK
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 stycznia 2020, 11:07 komentarzy 2

(Fot. GOK Laseczno.)

Bardzo dużą frekwencję odnotowano podczas niedzielnego gminnego finału WOŚP w Wikielcu. Była to już 28. edycja akcji, w której gmina Iława uczestniczy od samego początku. Do gościnnej hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu licznie przybyli mieszkańcy gminy i miasta.

Tak grała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Gmina Iława.

Ilość zdjęć 101

Przybyłych na finał powitali dyrektor ZSP w Wikielcu Bożena Lewandowska, szef gminnego sztabu WOŚP Marzena Bendelewska, dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos oraz wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Jak zwykle nie zawiedli darczyńcy, wolontariusze oraz licytujący. 

Do zlicytowania przeznaczono mnóstwo ciekawych przedmiotów. Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się torty przygotowane przez panie z kół gospodyń wiejskich. Część artystyczna była również bardzo urozmaicona. Na scenie w Wikielcu zaprezentowały się dzieci z ZSP w Wikielcu, zespół „Morawa”, zespół „Panthera Brass Band” oraz Bartosz Kluba.

Ten rok był również rekordowy pod względem zebranej kwoty. Dzięki hojności darczyńców i licytujących udało się zebrać prawie 45 tysięcy złotych! 

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy!

UG w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Robert Jankowski oraz Info Iława.

REKLAMAwardrom2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~WOŚP 2 ponad rok temuocena: 33% 

    Tak trzymać. Do zobaczenia za rok.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Sołtys 1 ponad rok temuocena: 44% 

    Było super, ludzie mają duże serca i nie skąpią grosza. SieeeeeMA

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 3.3673 sekundy