REKLAMAPatrz
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 lutego 2020, 09:30 komentarzy 2
Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński z wykonawcą remontu świetlicy wiejskiej w Rudzienicach.

Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński z wykonawcą remontu świetlicy wiejskiej w Rudzienicach. (Fot. UG w Iławie.)

Świetlica w Rudzienicach w gminie Iława zostanie wyremontowana.

Świetlice wiejskie są bardzo ważne dla mieszkańców małych miejscowości. Pełnią one funkcje zarówno społeczne, jak i kulturalne. Właśnie tam odbywa się wiele ważnych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej. Gmina konsekwentnie poprawia jakość tych obiektów, remontując i budując nowe świetlice. 

- W roku ubiegłym zostało zbudowane nowoczesne Centrum Kulturalno-Rekreacyjne w Stradomnie. Tym bardziej miło nam poinformować, że gmina pozyskała środki na remont świetlicy w Rudzienicach - podają urzędnicy.

Gmina otrzymała dofinansowanie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wysokości 14 045 zł. Stosowną umowę na realizację robót podpisał 27 lutego wójt gminy Krzysztof Harmaciński. W ramach zadania zostanie naprawiona i odmalowana elewacja oraz zostaną naprawione ciągi komunikacyjne.

Wartość całej inwestycji wyniesie 22 073 zł.

Gmina Iława/red. kontakt@infoilawa.pl

REKLAMA1%

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Jonny 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Wójcie to bym powiedział taka [...] inwestycja. Czekam kiedy podpiszesz umowę na dostawę toi toia i otworzysz go oficjalnie. W obecności marszałka oczywiście

    Edytowany: ponad rok temu

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6982 sekundy