ZDZ
REKLAMAOlszta

(Fot. Pałac Mortęgi. )

Drogie Panie - zachęcamy Was do świętowania Międzynarodowego Dnia Kobiet w Pałacu Mortęgi. 

Czeka tam na Was wyjątkowy, kobiecy wieczór przygotowany z myślą o wszystkich przedstawicielkach płci pięknej. Rezerwować miejsca mogą oczywiście zarówno panie, które chcą spędzić Dzień Kobiet w miłym gronie, jak i panowie, chcący sprawić niespodziankę swoim wybrankom.

To wyśmienita kolacja: dwa dania i deser z kieliszkiem mortęskiego wina, zimne przekąski, zabawa z DJ-em oraz damskie pogaduszki o zabiegach spa i nie tylko. Na tym nie koniec udanego wieczoru. Pałac przygotuje jeszcze zabawy i konkursy, a także loterię z voucherem spa do wygrania i promocyjne ceny!

W kolejnej zabawie organizowanej na portalu www.infoilawa.pl we współpracy z Pałacem Mortęgi mamy dla naszych Czytelników i Czytelniczek niespodziankę - podwójne zaproszenie na kolację w Dzień Kobiet! Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie?*

Oto instrukcje.

- W komentarzu pod konkursowym postem na profilu portalu Info Iława na Facebooku (link) oznacz lub wpisz kobietę, której chciałbyś/chciałabyś sprawić niespodziankę (komentarze mogą publikować zarówno kobiety, jak i mężczyźni) i złóż tej osobie życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz polub profil Pałacu Mortęgi na Facebooku.

PODWÓJNYM zaproszeniem na kolację i inne atrakcje, organizowane przez Pałac Mortęgi 7 marca, nagrodzimy autora/autorkę najciekawszego, wybranego przez redakcję wpisu. Niech Wasze życzenia będą pomysłowe, nietuzinkowe i przede wszystkim - płynące prosto z serca! Powodzenia! Wyniki zabawy podamy w piątek, 6 marca.

AKTUALIZACJA - WYNIKI

Miło nam poinformować o wynikach zabawy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie, a zwycięstwa gratulujemy

Natalii Chmielewskiej!

Zapraszamy wraz z osobą towarzyszącą do Pałacu Mortęgi już 7 marca. Życzymy miłych wrażeń i wspaniałego Dnia Kobiet!

Biorąc udział w zabawie, wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu - w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku zdobycia nagrody - w celu poinformowania o takim fakcie).

Publikacja zlecona.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie
Artykuł załadowany: 0.3366 sekundy