REKLAMAlimpio
REKLAMAzielona aleja

(Fot. UG w Iławie.)

Za nami tradycyjne doroczne zebranie sprawozdawcze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gromotach w gminie Iława. Odbyło się 29 lutego w miejscowej świetlicy. 

Zebranie otworzył prezes jednostki dh Andrzej Czuczko, który przywitał przybyłych gości: Wójta Gminy Iława, a zarazem Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP dh Krzysztofa Harmacińskiego, Wiceprezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Juliana Lemiecha, Komendanta Gminnego ZOSP RP w Iławie dh Łukasza Linknera, pracownika Komendy Powiatowej PSP w Iławie st. asp. Piotra Nadolskiego oraz radną - panią Izabelę Kurek.

Po przywitaniu przybyłych gości przystąpiono do realizacji statutowych punktów obrad. Przedstawiono sprawozdania z działalności oraz plany na 2020 rok. W dalszej części zebrania zostało udzielone absolutorium zarządowi za poprzedni rok sprawozdawczy.

Na zakończenie przybyli goście podziękowali wszystkim strażakom za zaangażowanie i aktywną działalność na rzecz jednostki OSP Gromoty oraz miejscowej społeczności.

Warto przypomnieć, że Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Gromoty w roku 2019 zdobyła pierwsze miejsce w zawodach miejsko-gminnych oraz w zawodach powiatowych, za co jeszcze raz - wielkie gratulacje!

Na dorocznym zebraniu sprawozdawczym w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Gromotach.
Zdjęcia: UG w Iławie. 

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.2042 sekundy