REKLAMAReporter
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 marca 2020, 11:13 komentarzy 3

(Fot. kontakt@infoilawa.pl.)

Silny wiatr złamał konar jednego z drzew na cmentarzu komunalnym na ulicy Ostródzkiej. Bądźmy ostrożni, bo podmuchy jeszcze przybiorą na sile!


Dzisiaj, tj. 12 marca w powiecie iławskim może powiać z prędkością nawet 100 km/h!


Powalony na cmentarzu konar może zwiastować groźniejsze zjawiska. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy wydał dla powiatu iławskiego ostrzeżenie drugiego stopnia (pomarańczowe) przed silnym wiatrem.

- Z prawdopodobieństwem 85% przewiduje się wystąpienie dość silnego i silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach lokalnie do 100 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Najsilniejsze porywy wystąpią w czasie zjawisk konwekcyjnych - prognozuje synoptyk IMGW-PIB Wiesław Winnicki.

Silny wiatr złamał konar jednego z drzew na cmentarzu komunalnym na ulicy Ostródzkiej. Uwaga! Podmuchy mają jeszcze przybrać na sile!
Zdjęcia: kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASadek

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Marek 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Niech dłużej zwlekają z wycinką ! Wszystkie drzewa na cmentarzu powinny mieć skrócone korony ale po co niech się walą ludzią na pomniki!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 2 ponad rok temu

  Popieram w całości ,skrócenie drzew ,na cmentarzu!!!!! Te drzewa ze skarpy ,to niedługo bez wiatru się przewrócą . Zamiast skrócić drzewa, wydano pieniądze ,na ubezpieczenie się od odpowiedzialności . To pierwsze ostrzeżenia, jeśli dalej nic z tym nie zrobią ,dojdzie do tragedi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tom 1 ponad rok temu

  Kasy szkoda im, najlepiej niech wierni sami nazbierają i wytną.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6247 sekundy