ZDZ
REKLAMACastrorama
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 marca 2020, 12:19 komentarzy 4

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Te trudne czasy to test m.in. dla tzw. społecznej odpowiedzialności biznesu. Trzeba przyznać, że egzamin ten zdaje na piątkę iławska firma KONO. Przedsiębiorstwo wychodzi do lokalnych seniorów z propozycją zrobienia za nich zakupów. Bezinteresownie, bezpłatnie.

- To pomysł naszego szefa [Łukasza Końpy - przyp. red] - opowiada Katarzyna Rowińska, pracownica firmy KONO, która w imieniu przedsiębiorstwa zwróciła się do portalu z prośbą o pomoc w dotarciu z informacją do jej adresatów. - Widząc na iławskich ulicach starsze osoby, dźwigające ciężkie siatki z zakupami, uznał, że po prostu trzeba im pomóc. To grupa szczególnie narażona - w przypadku zakażenia koronawirusem - na ciężki przebieg choroby.

f

Z tego powodu lepiej, by seniorzy unikali wychodzenia na zewnątrz, a zwłaszcza odwiedzania miejsc, gdzie może gromadzić się wiele osób, takich jak duże markety.

Dlatego KONO ogłasza:

Jesteś osobą starszą? Potrzebujesz pomocy przy codziennych zakupach? Firma Kono zrobi za Ciebie zakupy w godzinach od 8:00 do 16:00 i dostarczy bezpłatnie do twojego domu. Zadzwoń: 604 732 206. Kono - na nas zawsze możesz polegać.

Nie jest to oferta komercyjna. Za pomoc potrzebującym seniorom firma nie będzie pobierać opłat.

red. kontakt@infoilawa.pl

REKLAMANAJLAK
Swojak

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Miko 4 ponad rok temuocena: 83% 

  Szef Kono brawo. Powinien Pan w przyszłych wyborach zostać burmistrzem. Takich ludzi nam brakuje. Jeszcze raz brawo;)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Erecepta 3 ponad rok temuocena: 80% 

  Taką pomoc powinny oferować urzędy- po to mamy jednostki zajmujące się pomocą społeczną, by w takich sytuacjach pracować i pomagać. Niestety w tym trudnym czasie samorządy zamykają urzędy. Brawo firma Kono! Wstyd budżetówka!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Bredzisz. Urzędy działają i pomagają.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kuba 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Super pomysł. Brawo!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4812 sekundy