REKLAMApluszak
REKLAMAGabinet Okulistyczny Helena Tretau
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 kwietnia 2020, 09:55 komentarzy 11

(Fot. materiały prasowe.)

Jeziorak Iława będzie w gronie klubów, które rozegrają wirtualny mecz z "Klubem Sportowym Koronawirus". To sposób na podreperowanie klubowej kasy, nadszarpniętej z powodu epidemii, a jednocześnie na wsparcie polskiej służby zdrowia.

Jeziorak nie ukrywa, że wielu klubowych sponsorów znalazło się w trudnej sytuacji. Do tego do odwołania wstrzymane są IV-ligowe rozgrywki. Zatem finansowa przyszłość klubu jest niepewna. 

Dlatego Jeziorak przestępuje do ogólnopolskiego projektu piłkarskiego, umożliwiającego klubom poprawienie swojej sytuacji z pomocą kibiców, a jednocześnie pomoc polskiej służbie zdrowia. Biało-niebiescy będą w gronie polskich klubów z różnych klas rozgrywkowych, którzy zmierzą się z "Klubem Sportowym Koronawirus” 

- To wirtualny przeciwnik, który przybył do naszego kraju na wyjątkowe piłkarskie tournée z zamiarem uśmiercenia polskiego futbolu. Możesz dać szansę swojemu klubowi na przetrwanie, rozgrywając wirtualny mecz z tym niecodziennym rywalem - czytamy na stronie akcji. - W ramach tournee po Polsce KS Koronawirus rozegra wirtualne mecze z klubami piłkarskimi wszelkich klas i rozmiarów. Dołączając do projektu, możesz w łatwy sposób rozpocząć sprzedaż biletów na ten wirtualny pojedynek, zasilając w ten sposób kasę swojego klubu oraz wspierając polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

Inicjatywa ma też wymiar pomocowy.

- Cena wirtualnego biletu wynosi 20 złotych. 10% z całej zebranej kwoty zostanie przekazane na wsparcie polskiej służby zdrowia walczącej z koronawirusem, a kolejne 10% z tej kwoty zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów organizatora. Bilet można nabyć w formie drukowanej lub elektronicznej. Klub otrzyma za każdy bilet kwotę 16 złotych - informuje Jeziorak.


Bilet można zakupić tu: https://www.kskoronawirus.pl/index.php/kupuj-bilety/warminsko-mazurskie/vs-jeziorak-ilawa.


Tak wyglądają bilety na wirtualny pojedynek. Zakupiony bilet będzie można wykorzystać na jeden z dowolnych meczy Jezioraka do końca czerwca 2021.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1342 sekundy