REKLAMAszaszłyk
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 kwietnia 2020, 15:38 komentarzy 8
Pochodzący z Iławy Piotr Trzciałkowski (po lewej) wraz z kolegą Jakubem grał w programie

Pochodzący z Iławy Piotr Trzciałkowski (po lewej) wraz z kolegą Jakubem grał w programie "Postaw na milion". (Fot. TVP1.)

Pochodzącego z Iławy, a dzisiaj mieszkającego w Gdańsku Piotra Trzciałkowskiego można było zobaczyć w minioną sobotę na antenie programu pierwszego Telewizji Polskiej. Wspólnie z kolegą Jakubem wystąpił w prowadzonym przez aktora Łukasza Nowickiego teleturnieju "Postaw na milion".

Piotr jest z wykształcenia filologiem angielskim, zaś z zawodu marketingowcem. Pracuje w dziale marketingu w branży odzieżowej, gdzie jest specjalistą od bielizny damskiej. Jakub, kolega, z którym odwiedził telewizyjne studio, także mieszka w Gdańsku, a pracuje jako menadżer projektów.

W "Postaw na milion" gracze na samym początku otrzymują okrągły milion złotych w gotówce. By zachować pieniądze, muszą jednak odpowiedzieć na 8 pytań.

Co pije osoba uhonorowana Orderem Uśmiechu podczas uroczystości odbierania tego wyróżnienia? - to było pierwsze z konkursowych pytań dla duetu przyjaciół z Trójmiasta. Chodziło o sok z cytryny. Nie obyło się bez utraty połowy pieniędzy, ale panowie przeszli dalej, zachowując pół miliona złotych. By poradzić sobie z drugim pytaniem, trzeba było znać znaczenie młodzieżowego słowa "jesieniara". Z tym nie było żadnego problemu i zmagania z trzecim pytaniem panowie rozpoczęli, mając na koncie 500 tys. zł. Później mierzyli się z problematyką biznesową, a dokładnie wiedzą o rankingu państw najbardziej przyjaznych nowym inwestycjom. Ranking ten (za 2019 rok) otwiera Malezja, a które państwo jest drugie? Według panów - Singapur, na który postawili prawie całą kwotę. Niestety dla chłopaków, okazało się, że chodziło o... Polskę, na którą nie postawili żadnych pieniędzy. Na tym gra dobiegła końca, a Piotr i Jakub musieli pożegnać się z prowadzącym teleturniej Łukaszem Nowickim. 

Na realizację biznesowego marzenia, remont domków wakacyjnych i rozkręcenie własnej firmy, środki trzeba będzie pozyskać inaczej. Życzymy powodzenia!

Iławianin w "Postaw na milion" TVP.
Zdjęcia: TVP1.

REKLAMANAJLAK

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Karol 7 ponad rok temuocena: 100% 

  Chłopaki to są w agencjach towrzyskich

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zenek 6 2 miesiące temu

  No to właśnie chłopaki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~IŁ 5 ponad rok temuocena: 36% 

  "Chłopak z Iławy"????Trochę szacunku panie redaktorku.Pan z Iławy.Jest to osoba wykształcona i dorosła.Skąd słowo chłopak???Chłopaki to u szewca w zębach gwożdzie prostowali i po piwo biegali.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marek 4 2 miesiące temu

  Bo to są własnie chłopaki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ulat 3 ponad rok temuocena: 33% 

  widzę grubo w główce poprzewracało się od siedzenia w domu. A nie przeszkadza Ci może oddychanie ? Zastanów się, możemy jeszcze coś z tym zrobić..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janusz 2 ponad rok temuocena: 56% 

  "Chłopak" to brak szacunku? Człowieku puknij się w pusty baniak! Nawet na Małysza mówiło się chłopak z Wisły, a nie PAN z Wisły.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mrn 1 ponad rok temuocena: 53% 

  Byłby Pan jakby wygrał

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.2053 sekundy