REKLAMAPatrz
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 maja 2020, 15:51 komentarzy 1

(Zdjęcia: Malwina Puchta/Nadleśnictwo Susz.)

Niezwykłe spotkanie z łosiami niedaleko Siemian uwieczniła na zdjęciach Malwina Puchta z Nadleśnictwa Susz.

Nie jest tajemnicą, że lokalne lasy to siedlisko populacji łosi. Trzeba jednak mieć sporo szczęścia, by podczas wizyty w lesie natknąć się na przedstawicieli tego gatunku, będących największymi ssakami z rodziny jeleniowatych.

Takie szczęście dopisało ostatnio Malwinie Puchcie z Nadleśnictwa Susz. Łosie spotkała i sfotografowała pod koniec kwietnia, a spotkanie miało miejsce na terenie leśnictwa Szwalewo, niedaleko Siemian w gminie Iława. Zwierzęta, które nie należą do szczególnie płochliwych, dały się uwiecznić na kilku zdjęciach.

Trwa majówka, lasy zapraszają. Jeśli i Wam zdarzy się ciekawe spotkanie z leśną zwierzyną, koniecznie podzielcie się fotkami!

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Malwina Puchta/Nadleśnictwo Susz.

 

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~niech żyją 1 7 miesięcy temuocena: 85% 

    Proszę nie podawać miejsc spotkania dzikich zwierząt, gdyż zaraz na ich poszukiwania wyruszą ze swymi fuzjami (i flaszkami gorzały) krwawi, chorobliwi sadyści zwani myśliwymi.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3593 sekundy