REKLAMARunicon
REKLAMAModera

(Fot. Akademia Tenisa MM Tenis.)

To już ostatnie dni roku szkolnego 2019/2020. Pora, by dzieci odpoczęły od ekranów komputerów, tabletów i smartfonów. Pora na aktywne, różnorodne, tenisowo-sportowe zgrupowanie dla dzieci w Iławie! Już trwają zapisy; ilość miejsc na poszczególnych turnusach jest ograniczona.

Wakacje z rakietą na kortach iławskiego TTZ.

Ilość zdjęć 12

Marcin Karczewski i Mateusz Kubach to utytułowani tenisiści i doświadczeni instruktorzy tenisa, którzy już od ponad 10 lat prowadzą w Iławie akademię tenisa MM Tenis. Natomiast od 5 lat prowadzą w wakacje pełne słońca i aktywności na świeżym powietrzu wakacje z rakietą dla dzieci. Warto wiedzieć, że letni wypoczynek w tej formie organizuje Towarzystwo Tenisa Ziemnego, działające na kortach przy ul. Sienkiewicza.

- Mamy coraz więcej doświadczenia i z roku na rok coraz więcej uczestników - mówią Marcin i Mateusz. - W tym roku także serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat - dodają. 

Na program atrakcji składają się m.in. dwa treningi tenisa po 1,5 godziny.

- Są to jednak turnusy nie tylko dla tenisistów, czy osób uczestniczących w zajęciach w szkółce, ale też dla tych, które nigdy nie miały rakiety w ręku - informują instruktorzy. - Nasze doświadczenia z poprzednich lat pokazują, że taka formuła sprawdza się świetnie, a udział w projekcie pozwala opanować podstawy i połknąć tenisowego bakcyla! 

Ukłonem w stronę początkujących - tych, którzy chcą spróbować tej dyscypliny po raz pierwszy, jest też zapewnienie przez organizatorów niezbędnego sprzętu. Nie trzeba od razu kupować własnej rakiety, można podczas całego obozu korzystać ze sprzętu zapewnionego przez akademię.

Pobyt na kortach uzupełnia codziennie inna atrakcja towarzysząca. To zapewnia dzieciom różnorodność i świetną zabawę. Wspólnie zdobywając nowe doświadczenia, dzieci szybko się integrują, nawiązują przyjaźnie.

- Windsurfing, trampoliny, plażowanie, czy pływanie bananem za motorówką, to niektóre z naszych propozycji aktywnego wypoczynku. Zawsze sprawiają dzieciom mnóstwo radości! - mówią instruktorzy.

Na zgrupowaniach, które trwają od 7:30 do 15:30, dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, owoce i wodę bez limitu. Zapisy już trwają, ilość miejsc jest ograniczona!


WAKACJE Z RAKIETĄ NA KORTACH TTZ W IŁAWIE
I turnus: od 13 do 17 lipca.
II turnus: od 3 do 7 sierpnia.

Zapisy i więcej informacji:
Marcin Karczewski, tel. 664 986 307;
Mateusz Kubach, tel. 509 610 539;
e-mail: mmteniscamp@gmail.com;
witryna internetowa: http://mmtenis.pl/;
MM Tenis na Facebooku: https://www.facebook.com/akademiammtenis.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5302 sekundy