REKLAMAZielona aleja 2
REKLAMAOlszta
Treść SMS-a z ostrzeżeniem wysyłanego na numery telefonów logujących się w powiecie iławskim.

Treść SMS-a z ostrzeżeniem wysyłanego na numery telefonów logujących się w powiecie iławskim.

Alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa dla wszystkich przebywających na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. O zagrożeniu RCB informuje drogą SMS-ową, wysyłając ostrzeżenie na numery telefonów logujących się na Warmii i Mazurach.

Oto treść SMS-a:

Uwaga! Dziś (20.06) i w nocy prognozowane burze z gradem oraz silny wiatr. Możliwe lokalne podtopienia. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie.

Pogoda może się dzisiaj okazać groźna także według IMGW-PIB. Instytut wydał dla powiatu iławskiego ostrzeżenie meteo drugiego stopnia (pomarańczowe), według którego od godziny 11:00 w dniu 20 czerwca do godziny 4:00 w nocy w dniu 21 czerwca, z prawdopodobieństwem oszacowanym na 80%, 

prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 45 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywami wiatru lokalnie do 100 km/h. Miejscami grad.

Zachowajmy ostrożność!

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Grafika: RCB.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3748 sekundy