REKLAMAInkubator
REKLAMAModera

(Fot. Martafit.pl.)

Z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy. Zamiast tego Twoja pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier i zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji. Wystartowały zapisy na kolejną edycję "Półkolonii na sportowo w Iławie". To będzie dla dzieci niesamowita wakacyjna przygoda!

Organizatorzy tego letniego wypoczynku z Martafit.pl już od wielu lat sprawiają, że letnie wakacje i zimowe ferie dzieci są świetną zabawą, przygodą oraz okazją do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązania nowych, wartościowych przyjaźni.

- Organizujemy wakacje letnie oraz ferie zimowe dla dzieci w Trójmieście, Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krotoszynie, a także, już po raz kolejny, w Iławie - przybliża szczegóły właścicielka Marta Libudzic.

W naszym mieście półkolonie odbywają się w najbogatszej bazie sportowo-rekreacyjnej, czyli w Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.


W ramach zajęć przewidziane są:

  • wodne atrakcje i pływanie na basenie;
  • sporty wodne;
  • gry i zabawy sportowe, tj. piłka nożna, badminton, siatkówka, unihokey, gimnastyka;
  • elementy samoobrony;
  • codzienna poranna rozgrzewka;
  • gimnastyka artystyczna, taniec, zumba, fitness;                                         
  • gry i zabawy integracyjne, terenowe (rozgrywki drużynowe, podchody);
  • wycieczki, spacery i zabawy na świeżym powietrzu;
  • rolki/hulajnogi.

f

- Zapewniamy bezpieczną opiekę przez nauczycieli i trenerów sportu i rekreacji ruchowej, pełne wyżywienie w postaci obiadu dwudaniowego dla aktywnych dzieci oraz mnóstwo sportowych atrakcji - informuje Marta Libudzic.

Cały program półkolonii został tak ułożony, by stymulować rozwój dzieci, zachęcać do odkrywania nowych aktywności.

- Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie - mówi organizatorka. - Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się też, aby nasz program i atrakcyjność zajęć były dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju - dodaje.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, stają się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków. 

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają charakter zdrowotny. Stymulują wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka, a przede wszystkim uczący nowych umiejętności.

Pięciodniowy pobyt dziecka na półkoloniach trwa od godziny 8:00 do 16:00.

Cena (410 zł) zawiera:

wyżywienie (obiad, podwieczorek, napoje bez ograniczeń);
opiekę pedagogiczną;
opiekę instruktorską;
opiekę medyczną;
opiekę ratownika WOPR;
bezpieczny wypoczynek zgłoszony w kuratorium oświaty;
ubezpieczenie NNW;
podatek VAT.

Podczas wakacji letnich 2020 w Iławie zapraszamy na 4 turnusy: 

1. od 13 do 17 lipca;
2. od 20 do 24 lipca;
3. od 27 do 31 lipca;
4. od 3 do 7 sierpnia.


Zadzwoń już teraz, aby uzyskać więcej informacji (tel. 508 190 001), lub zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka za pomocą maila (kontakt.martafit@gmail.com).

Więcej informacji także na stronie internetowej: http://martafit.pl/polkolonie_ilawa/.


Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3794 sekundy