REKLAMAprofi
REKLAMASadek

(Fot. MKS Kris Bus Zryw Volley Iława.)

Wakacje to czas na aktywność i realizację swoich pasji i zainteresowań. Najmłodsi adepci siatkówki, zawodniczki i zawodnicy Szkółki Piłki Siatkowej MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława, skorzystali z propozycji swoich trenerów Małgorzaty i Mieczysława Pietroczuków i już od tygodnia uczestniczą w treningach siatkówki plażowej. 

Zajęcia siatkarskie odbywają się równolegle z zajęciami starszych koleżanek i kolegów ze Zrywu, dlatego młodzi często mają okazję podpatrywać i korzystać z umiejętności utytułowanych zawodników. Julka, Kornelia, Martyna, Maks i Konrad, bo o nich mowa, bez kompleksów z dużym zaangażowaniem trenują cztery razy w tygodniu u boku trenerów, a także koleżanek i kolegów.

Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk komentują: 

Po tygodniu treningów „młodzi”, bo tak ich nazywamy, radzą sobie bardzo dobrze, ambitnie podchodzą do swoich siatkarskich obowiązków, robiąc widoczne postępy z treningu na trening. Jesteśmy pewni, że po miesięcznym okresie przygotowań z większym zaangażowaniem przystąpią do treningu w hali w nadchodzącym sezonie oraz - podobnie jak starsi zawodnicy - z dużą pasją będą trenować siatkówkę plażową. Dla nas, trenerów, to tym większa satysfakcja, gdyż wielu z tych młodych siatkarek i siatkarzy to dzieci naszych wychowanków i cieszymy się, że pójdą w ślady swoich rodziców, którym przed laty zaszczepiliśmy siatkarską pasję. Tradycyjnie przyjmując ich do grona siatkarskiego, wkrótce wręczymy im piłki do siatkówki plażowej, żeby jeszcze z większym zaangażowaniem w wolnych chwilach mogli uprawiać tę piękną dyscyplinę sportu.

Oczywiście, jesteśmy otwarci i zapraszamy serdecznie na zajęcia chętnych z naszej klubowej szkółki oraz uczniów szóstej, siódmej klasy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na uprawianie sportu i dla wszystkich mamy dobrą radę: DOŚĆ LENIUCHOWANIA – PORA NA ZRYW-VOLLEY!

UWAGA! TRWA LETNI NABÓR SIATKARSKI 2020 (ZAJĘCIA PO WAKACJACH)

Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk. 

Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, tel. 693 730 038.

Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Wysoki poziom sportowy, ale głównie działania wychowawcze kształtujące charaktery dzieci i młodzieży - tak wyglądają zajęcia treningowe w Zryw-Volley Iława. 

To klub, którego zawodniczki i zawodnicy często sięgali po zaszczytne sportowe trofea, ale w ich przygodzie ze sportem liczy się nie tylko rywalizacja. To także takie piękne wartości jak przyjaźń, uczciwość, wytrwałość, współpraca, punktualność, pracowitość i wiele innych - podkreślają trenerzy i zapraszają dzieci oraz młodzież na treningi w klubie pasjonatów siatkówki. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4367 sekundy