REKLAMAPatrz
My center
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lipca 2020, 10:06 komentarzy 10

(Fot. UM w Iławie.)

Do Gargżdai jest z Iławy 541 km, od Herborn dzielą nas 1 062 km, zaś by dotrzeć do Tholen trzeba przemierzyć 1 270 km. Dowiadujemy się tego z nowych kierunkowskazów, które z inicjatywy Urzędu Miasta w Iławie stanęły w pobliżu ratusza.

Wymienione miasta to miasta partnerskie Iławy, leżące odpowiednio na Litwie, w niemieckiej Hesji i w Holandii. Wskazujący kierunki i odległości znak stanął w Iławie z okazji 715-lecia lokacji miasta nad Jeziorakiem. 

- To ukłon w stronę naszych zagranicznych partnerów i podziękowanie za dotychczasową współpracę - podkreśla ratusz.

Z każdym ze swoich miast partnerskich Iława współpracuje już od lat 90-tych.


Na zdjęciu są (od lewej): pracownicy Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Iławie Cezary Neścior i Paulina Draszanowska, Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Iławie Michał Młotek i kierownik wydziału komunikacji Beata Furmanek (fot. UM w Iławie).


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

10Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Młody pesel 10 6 miesięcy temuocena: 0% 

  do Powodzenia . Nie piszę się 'jadź" tylko "jedź"

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~... 9 6 miesięcy temuocena: 100% 

  nie zromumniałeś ,boś pewnie młodyś. powodzenia

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Młody pesel 8 6 miesięcy temuocena: 56% 

  To są kierunkowskazy jak stąd wyjechać bo wszędzie syf i chwasty

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Powodzenia 7 6 miesięcy temuocena: 50% 

  no to jadź młody , skoro kierunkowskazy już masz ,,, ba , ale pewnie nie wiesz w którą stronę na Saharę , a w którą stronę na Grenlandię . tam podobno nie ma , ani syfu, ani chwastów .Powodzenia więc.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Grzegorz 6 6 miesięcy temuocena: 71% 

  Może było by lepiej trawniki i ronda wykosić niż głupie kierunkowskazy nikomu nie potrzebne stawiać

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~$$$ 5 6 miesięcy temuocena: 71% 

  Referendum za odwołaniem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lipton 4 6 miesięcy temuocena: 71% 

  "Elyta", która zająć się poważnymi problemami w naszym mieście woli udawać świętych i dobrze się bawić z przyjaciółmi zza granicy. Weźcie się najpierw za robotę, naprawcie błędy poprzedników a później będzie czas na lans. Chyba po to was wybraliśmy między innymi ja. Człowiek cały czas się łudzi że coś w tym mieście się zmieni a tu zonk. Co kadencja to samo, a my znowu zagłosujemy na kogoś nowego bo wierzymy że ktoś ten wózek pociągnie trochę lepiej (głupi my)... straszne.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wstyd 3 6 miesięcy temuocena: 75% 

  Mam gości z niemiec wstyd trawniki zaniedbane smieci walające się. Wstyd gdzie Iława która świeciła czystością i dbalascia. Ja muszę się wstydzić

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do iławianki 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Przedmiotowe dwa ronda, jak i droga w kierunku ul. Skłodowskiej oraz ul. Skłodowska, a wcześniej od Kauflandu ul. Wojska Polskiego są drogami powiatowymi w zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg. Tam proszę zgłosić swoje niezadowolenie z wyglądu poboczy, a nie wszystko, co jest nie tak w mieście "wylewać" na burmistrza. Jeśli każdy zarządca dróg będących w Iławie, tj. krajowych, wojewódzkich, powiatowych i miejskich "utrzyma" swoje, jak należy, wygląd miasta będzie taki, jak trzeba.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianka 1 6 miesięcy temuocena: 56% 

  Dzisiaj jechałam od Kauflandu w kierunku ul.Słodowskiej - zarośnięte obydwa ronda +pobocza - mamy lenia za włodarza któremu nie przeszkadza ten syf w Iławie - wstyd przed odwiedzającymi Iławę którzy w pamięci mają nasze pięknie zadbane miasto.Niech może p.burmistrz ze swoją świtą pobiega w okolicach dworca gł. po tych kwietnych łąkach- wszak kwietna łąka może potarmosić i ogonka.Dziękujemy p. Żylińskiemu za te czasy gdy pięknie koszone trawniki i czyste ulice cieszyły wzrok nas mieszkańców.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMABiuro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6242 sekundy