REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 sierpnia 2020, 16:53 komentarzy 1
Iławianka Anna Balińska podczas premiery swojej najnowszej powieści pt.

Iławianka Anna Balińska podczas premiery swojej najnowszej powieści pt. "Sekrety Welu", która miała miejsce 2 sierpnia w Lidzbarku. (Zdjęcia: Urząd Miasta i Gminy Lidzbark.)

Akcja "Czytaj z nami Sekrety Welu" powstała w porozumieniu z Miejską Biblioteką Publiczną w Iławie i ma na celu promowanie czytelnictwa w czasie pandemii.

Czas, który aktualnie przeżywamy, jest czasem spędzanym głównie w domu.

- Nasza akcja miała zachęcić przede wszystkim iławian i lidzbarczan, aby zamiast chwytania za pilota lub bezcelowego scrollowania Facebooka, sięgnęli po książkę i umilili sobie w ten sposób lockdown - mówi iławianka Anna Balińska, autorka "Sekretów Welu". - W akcji biorą udział wspaniałe osoby - dodaje. - Nasz przekrój jest tak różnorodny, że sami się tego nie spodziewaliśmy.

"Sekrety Welu" czytali już w ramach akcji burmistrzowie: Burmistrz Lidzbarka - Maciej Sitarek, Burmistrz Miasta Iławy - Dawid Kopaczewski i jego Zastępczyni - Dorota Kamińska, ale również dyrektorzy bibliotek, działacze sfery kultury, pisarze, kierowcy, artyści, panie ekspedientki, babcie wychowujące wnuki, wydawcy, funkcjonariusze ZK, aktorzy, blogerzy, redaktorzy...

- Akcja wciąż trwa i podejrzewam, że będzie trwała jeszcze na początku przyszłego roku. Dlatego zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału. Wystarczy odrobina chęci i książka, którą można nabyć chociażby w Biurze Informacji Turystycznej, jak i wypożyczyć w bibliotece publicznej - zachęca autorka.


Dwa egzemplarze "Sekretów Welu", z dedykacjami od Anny Balińskiej, rozdamy naszym Czytelnikom. To świetny pomysł na prezent "last minute" dla kogoś, kto jest dla Was ważny! Możecie też oczywiście zachować powieść dla siebie.


Dwie książki przekażemy osobom, które jako pierwsze zgłoszą się do akcji "Czytaj z nami Sekrety Welu", publikując komentarz pod wskazanym postem na Facebooku (tutaj link-  kliknij). W treści komentarza możecie wpisać "Zgłaszam się", albo inny komentarz o podobnym znaczeniu. Na razie nie trzeba jeszcze publikować swojego nagrania wideo - ono może powstać później w porozumieniu z Anną Balińską.

Poniżej przykładowe nagrania wideo. "Sekrety Welu" czytali już:

  • Zastępca Burmistrza Iławy Dorota Kamińska,
  • Ewa Śmigielska - aktorka Iławskiej Grupy Aktorskiej,
  • Adam Ejnik z Radia 7

f

i wiele, wiele innych osób. Dołącz do nich! Zgłoś się tutaj; jeśli będziesz jedną z dwóch pierwszych osób, nagrodzimy Cię egzemplarzem powieści.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
Swojak

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~??? 1 ponad rok temuocena: 100% 

    a o co sze rozchodzi sze ?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3667 sekundy