REKLAMAKopaczewski3
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 sierpnia 2020, 11:01

To ciekawa i dynamiczna praca w dobrej atmosferze, a ponadto możliwość sprawdzenia się w roli przełożonego. IKEA Industry Oddział w Lubawie ogłasza nabór na stanowisko

Lider Zespołu.

Jest 7 etatów w obszarach: Pakownia, Maszynownia, Lakiernia, Okleina, Dział Ochrony Środowiska.

Główne zadania:

Podnoszenie efektywności pracy w swoim zespole poprzez:

⦁    zarządzanie zespołem (m.in. prowadzenie spotkań, delegowanie zadań, nadzorowanie matrycy umiejętności),
⦁    zarządzanie obszarem (planowanie i organizowanie pracy, aktualizacja tablic zespołowych, raportowanie),
⦁    IPS (m.in. prowadzenie sesji rozwiązywania problemów, aktualizowanie standardów pracy, motywowanie do wdrażania usprawnień, przezbrajanie linii),
    jakość (m.in. inicjacja kalibracji, aktualizacja planów kontroli),
⦁    BHP (nadzór i promowanie kultury bezpieczeństwa).

Oczekiwania:

⦁    wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
⦁    min. 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze produkcji,
⦁    bardzo dobra znajomość procesu produkcyjnego oraz narzędzi jakościowych w jednym z obszarów: pakowanie, obróbka maszynowa, lakierowanie, okleinowania, zarządzanie odpadami,
⦁    mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2,
⦁    znajomość pakietu MS Office,
⦁    chęć nauki i rozwoju,
⦁    umiejętność współpracy, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i pod presją czasu,
⦁    silna orientacja na cele,
⦁    zdolności przywódcze oraz otwartość na zmiany (warunek konieczny).

Oferujemy:

⦁    ciekawą, dynamiczną pracę, w dobrej atmosferze,
⦁    sprawdzenie się w roli przełożonego – pierwszy krok w karierze menedżerskiej,
⦁    decyzyjność i wpływ na sposób pracy swojego zespołu,
⦁    wdrożenie i wsparcie.

Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja.lubawa@inter.ikea.com, z dopiskiem „Lider Zespołu” w temacie wiadomości, do dnia: 04.09.2020 r.

Informujemy, iż podane w zgłoszeniu dane osobowe będą przetwarzane na podstawie i w granicach obowiązującego prawa i wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie.

REKLAMAPellet
REKLAMAMichał pop up
Artykuł załadowany: 0.2156 sekundy