REKLAMAGogus
REKLAMAipb_nowa

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Wrzesień tuż-tuż, ruszył nabór do grup zajęciowych w Studiu MathRiders Iława na nowy rok szkolny 2020/2021!

To przygotowanie do testów ósmoklasisty i matury, "nadrabianki", świetny zamiennik dla prywatnych korepetycji, a także szansa, by polubić i zaprzyjaźnić się z królową nauk!

Studio MathRiders Iława rozpoczyna już czwarty rok działalności na lokalnym rynku. Szkoła wspiera dzieci i młodzież, sprawiając, że matematyka jest łatwa, prosta i przyjemna. Dzięki temu kursantów przybywa z każdym rokiem. Obecnie szkoła posiada w Iławie już dwa oddziały:

  • - młodsi (od zerówki po 6. klasę SP) spotykają się na ul. Sobieskiego,
  • - starsi (7. i 8. klasy SP oraz szkoły średnie) uczęszczają na zajęcia na ul. Niepodległości.

f

Zajęcia w MathRiders przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 4. do 18. roku życia. Metody i narzędzia dostosowane są do potrzeb uczniów, a indywidualny plan postępów i przyjazna atmosfera nie tylko pozwalają polubić matematykę, ale i pomagają uczniom efektywnie przygotowywać się do szkolnych sprawdzianów i egzaminów na każdym poziomie edukacji (w tym testów ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.)

- Podwaliny naszego systemu stanowi założenie, że w przypadku każdego dziecka nauka matematyki może być nie tylko fascynująca i ciekawa, ale przede wszystkim efektywna - mówi dyrektor szkoły Teresa Laskowska. - Wrodzoną ciekawość świata i naturalne zdolności trzeba tylko umiejętnie rozwinąć i wykorzystać. Praktyczne zabawy i ćwiczenia odnoszące się do otaczającego nas świata, indywidualne podejście do ucznia, przyjazna atmosfera, systematyczne rozwijanie umiejętności logicznego myślenia oraz budowanie pewności siebie to elementy, które stanowią o skuteczności metody MathRiders.

W tym roku szkolnym, poza klasycznymi kursami, będą organizowane także tzw. nadrabianki. Szkoła uruchamia tę ofertę na prośbę wielu rodziców uczniów, u których wystąpiły zaległości w ubiegłym roku szkolnym. Oferta kierowana jest do dzieci w wieku szkolnym - od 4. klasy wzwyż. Te i inne zajęcia można poznać bliżej, korzystając z darmowej lekcji pokazowej.

Szkoła pracować będzie stacjonarnie, z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego. Małe grupy (od 4 do 8 osób), dezynfekcja rąk i pomiar temperatury u dzieci przed zajęciami, a także 10-minutowe przerwy na dezynfekcję pomieszczeń pomiędzy poszczególnymi lekcjami - to najważniejsze z zasad przeciwepidemicznych.

- Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci czuły się bezpiecznie - zapewnia Teresa Laskowska. - W nowy semestr wchodzimy z nową energią i entuzjazmem - gotowi, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie zarówno z tymi, którzy uczestniczyli już w naszych zajęciach, jak i tymi, którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę z MathRiders - dodaje. - Zapraszamy Państwa serdecznie.

DO ZOBACZENIA W ŚWIECIE MATEMATYKI W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2020/2021!


Uwaga, Rodzice i Uczniowie!

MathRiders Iława uruchomiał nabór na kursy:

- przygotowanie do testów ósmoklasisty, 
- przygotowanie do matury,
- korepetycje - szkoła średnia,
- "nadrabianki".

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce w grupie!
Tel. 506 813 361.
Strona internetowa: www.mathriders.pl/ilawa.
Facebook: MathRiders Iława.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMALady D
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAMatematyka
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4327 sekundy