REKLAMApluszak
REKLAMAMedia expert

((Fot. materiały salonu "Lady D".))

Tylko do 12 września 2020 r. luksusowe zabiegi regeneracyjne z użyciem słynnej na świecie i rozsławionej przez gwiazdy Hollywood marki Moroccanoil wykonają Państwo w salonie „Lady D” z 50% zniżką! Każda kuracja to podczas trwania promocji koszt jedynie 70 złotych, nie zaś – zgodnie z ceną regularną, obowiązującą – 140! Wszystko z okazji świętowanych właśnie przez salon pierwszych urodzin.

Efekty? Już po pierwszym zabiegu przy użyciu stuprocentowo naturalnych kosmetyków Moroccanoil (składających się z olei oraz silikonów) włosy stają się wyraźnie zdrowsze, lśniące, odżywione, elastyczne, nawilżone, gładkie! Do tego łatwo się rozczesują, są niezwykle miłe w dotyku i pięknie pachną. Dobrodziejstwa po zastosowaniu zabiegów są trudne do opisania słowem, werbalnie - trzeba się po prostu o nich przekonać na własnych... włosach!  

Lecz Moroccanoil to nie tylko kwestie kompleksowego odżywienia! We wrześniu miała swą premierę kolekcja koloryzujących masek firmy – „Moroccanoil Color Deposting”. To paleta siedmiu rodzajów masek dających podwójne, zdwojone korzyści! Po pierwsze - nadają bazowy, tymczasowy kolor, po drugie zaś - cechują się wybitnymi parametrami pielęgnującymi, właściwymi wręcz kuracjom… głęboko odżywiającym. Maski te zdążyły już zdobyć sobie rzesze fanów na całym świecie, jako że stały się one - w pełnym tego słowa znaczeniu - wielkim przełomem w branży!

Dzięki ich dobrodziejstwu bowiem możecie Państwo:

  • - zmienić jasne blondy w platynowe, lodowe odcienie - niwelując odcienie żółte, 
  • - uzyskać tony delikatnie różowe oraz złote,
  • - włosom jasno i ciemnobrązowym nadać karmazynowo-brązowe tony,
  • - stworzyć luksusowe, lśniące, złote tony na blondach jasnych i średnich,
  • - na tych blondach uzyskać ponadto tony tropikalne, różowo-kwiatowe,
  • - stworzyć intensywne oceaniczno-niebieskie odcienie na blondach jasnych i średnich,
  • - na jasno i ciemnobrązowych włosach stworzyć bogate, czekoladowe ubarwienia.

g

Aby zabieg został wykonany profesjonalnie, potrzebny jest naturalnie kompleksowo, odpowiednio przeszkolony pod tym kątem zespół fryzjerów. „Lady D” daje w tym zakresie pełną gwarancję satysfakcji. 

SPRÓBUJ TEŻ NOWOŚCI!

„Lady D” przypomina i poleca też nowości ze swojej oferty. Jeśli Twoje kręcone włosy są po wakacjach przesuszone przez słońce i wiatr, nieco zniszczone i niesforne, to koniecznie skuś się na kurację, która przywróci im blask! Na zabieg warto umówić się już teraz, aby skorzystać z obowiązującej do 12 września zniżki -50%. A jeśli zmęczona jest skóra? Tutaj z pomocą przyjdzie Ci wodorowe oczyszczanie twarzy: pełne, 6-etapowe, albo krótsze, składające się z 3 etapów. Młodszy wygląd, rewitalizacja i głębokie nawilżenie, oczyszczenie i odświeżenie skóry - gwarantowane! Warto też umówić się ze specjalistką marki Long-Time-Liner Justyną Lipińską, która współpracuje z salonem „Lady D” w zakresie makijażu permanentnego. Najnowocześniejsze narzędzia i najlepsze na rynku barwniki, w połączeniu z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem w branży kosmetyczno-medycznej, dają Ci pewność wspaniałego efektu. Zmysłowe usta o pięknej barwie, kształtne i gęste brwi, precyzyjnie podkreślone oko? Umów swoją wizytę, a przekonasz się, że makijaż permanentny czyni cuda!


Zapraszamy do „Lady D”, taka okazja prędko się nie powtórzy - przybywajcie!
Salon Urody „Lady D” w Iławie - umów swoją wizytę już dzisiaj!

- Osobiście: ul. Kościuszki 31/26.
- Telefonicznie: 727 745 000.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2291 sekundy