wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 września 2020, 18:07 komentarzy 3

(Fot. GKS Wikielec.)

W III-ligowej przygodzie GKS-u Wikielec w tym sezonie "czasem słońce, czasem deszcz". Dzisiaj to drugie - podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego z Zambrowa nie przywieźli punktów.

W rozegranym na wyjeździe meczu 8. kolejki GKS Wikielec uległ Olimpii Zambrów 1-4.

8. kolejka III ligi
Olimpia Zambrów - GKS Wikielec 4-1 (2-1)

1:0 - Shun Shibat (2')
2:0 - Michał Steć (18')
2:1 - Patryk Rosoliński (24')
3:1 - Michał Steć (50')
4:1 - Przemysław Jastrzębski (92')

GKS bardzo szybko stracił pierwszą bramkę. Już w 2. minucie Shun Shibat trafił do bramki gości bezpośrednio z rzutu wolnego. W 18. minucie na 2:0 podwyższył Michał Steć - po jego efektownym uderzeniu piłka "wpadła za kołnierz" Błażeja Cabana. Później "Gieksa" nawiązała kontakt - w 24. minucie Patryk Rosoliński urwał się obrońcom Olimpii, umieszczając piłkę w siatce. Druga połowa to ponownie szybko stracona przez zespół z gminy Iława bramka. W 50. minucie bramkarza Wikielca pokonał Michał Steć - po raz drugi w tym spotkaniu. Wynik w końcówce ustalił na 4:1 Przemysław Jastrzębski.

"Fatalna seria wyjazdowych porażek trwa; przegraliśmy czwarty mecz wyjazdowy", skomentował dzisiejsze, nieudane dla siebie spotkanie lokalny klub.

GKS Wikielec: Caban (69' Wieczerzak), Sz. Jajkowski, Kacperek, Górski (69' Sobociński), Korzeniewski, Cistowski, Jankowski, M. Jajkowski, Szypulski (80' Szypulski), Rosoliński (65' Wacławski), Bartkowski (65' Modrzewski).

Za tydzień, w następnej kolejce III-ligowych zmagań, GKS Wikielec podejmie przed własną publicznością Ruch Wysokie Mazowieckie.