REKLAMAZielona aleja 2
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 września 2020, 10:06 komentarzy 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Prawie 50 nowych, lokalnych ofert zatrudnienia pojawiło się w bazie Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie w trakcie minionego tygodnia. Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Fioletowy nos 2 ponad rok temuocena: 86% 

    Co za dziadostwo. Cały czas do tych samych wyzyskiwaczy. Nawet jak jest napisane, że umowa o pracę, to na miejscu jest już inna rozmowa, że na początek umowa zlecenie. Żałosne. Najniższe stawki jakie tylko mogą być. Nawet ukraińcy już tu nie przyjeżdżają jak kiedyś, bo się połapali, że ich oszukują. Dlatego tak władze kraju walczą teraz o tą białoruś, żeby ściągać tu tanią siłę roboczą w postaci białorusinów przez te paskudne agencje pracy. To się niestety nie uda. Całe szczęście. Co tu dalej pisać, w iławie nie ma żadnej przyszłości dla młodych, dlatego wyjeżdżają... A finał będzie taki, że ci starsi pracownicy pójdą w końcu na emerytury, a wyzyskiwacze nie będą mieli już ludzi do pracy, bo młodych nie będzie. I bardzo dobrze. Zasłużyli sobie na to. Kiedyś traktowali ludzi jak śmieci, a dziś żebrają o pracownika, za najniższą krajową. Zapomnijcie iławscy wyzyskiwacze.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Nml 1 ponad rok temu

    Od czegoś te za zacząć pracowac

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4767 sekundy