REKLAMAPatrz
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 września 2020, 10:43 komentarzy 3

(Fot. UG w Iławie.)

28 września br. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński wraz z właścicielem firmy MAR-DAR Marianem Tompalskim podpisali umowę dotyczącą wykonania przebudowy dróg gminnych w Szymbarku.

W ramach inwestycji zostanie przebudowane ponad 500 metrów dróg wewnętrznych w centrum Szymbarka. Nowe drogi zostaną zbudowane na podbudowie z kruszywa z nawierzchnią wykonaną techniką podwójnego sprysku emulsjami asfaltowymi. Ponadto powstaną 3 punkty oświetleniowe.

Inwestycja zostanie ukończona do końca października br. Gmina pozyskała na jej realizację środki z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Warto zaznaczyć, że pozyskane środki całkowicie pokryją wartość inwestycji.

Wartość podpisanej dzisiaj umowy to 269 765,42 zł.

Gmina Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~wiola 3 3 miesiące temuocena: 100% 

  a co z drogą dziarny -ławice. ludzie powinni rządać odszkodowań za naprawę samochodów!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Optymista 2 3 miesiące temu

  A kiedy będzie z prawdziwego zdarzenia droga od Szymbarka do Ząbrowa, bo trudno to nazwać drogą. Aktualnie odrosty drzew i roślin wchodzą w światło drogi. Są jeszcze inne mankamenty, ale może tym zainteresuje się zarządca drogi czytając komentarze.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Robert Jankowski, UG Iława 1 3 miesiące temuocena: 75% 

  Dzień dobry. Zarządcą tej drogi jest Starostwo Powiatowe w Iławie i tam należy kierować uwagi dotyczące stanu technicznego ww. drogi. Z poważaniem Robert Jankowski, UG Iława

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3277 sekundy