REKLAMAPatrz
REKLAMASadek

(Fot. ISJ.)

Zwycięstwo Iławskich Smoków Jezioraka na zakończenie sezonu 2020.

W sobotę, 3 października zawodnicy iławskiej drużyny wzięli udział w zawodach o Puchar Burmistrza Miasta Malborka podczas XV Długodystansowych Mistrzostw Polski. 

Drużyna wystartowała na dystansie 2 400 metrów, rywalizując z 9 polskimi klubami. Był to ich pierwszy start na tym dystansie i bardzo zależało im na dobrym wyniku w ostatnich zawodach na otwartej przestrzeni w tym roku. 

Relacjonuje jeden z zawodników ISJ, Marcin Mioduski:

Do zawodów przygotowywał nas bardzo doświadczony zawodnik Olsztyńskiego Klubu Smoczych łodzi, „Henio”, który swoje wieloletnie doświadczenie zbierał w najlepszych polskich klubach sportowych. Jego cenne wskazówki oraz nieoceniona pomoc na sterze sprawiły, że wygrana w zawodach z naszego małego marzenia stała się faktem. 

Z tego miejsca pragniemy również podziękować naszej koleżance Ewie Warszyckiej, która podobnie jak „Henio” na co dzień trenuje w Olsztyńskim Klubie Smoczych Łodzi. 

Ewa w zawodach zechciała wystartować z nami jako „dobosz”; zaangażowanie oraz niesamowity doping z jej strony podczas trwania naszego wyścigu dały nam olbrzymią dawkę energii, która była nam potrzebna na tak długim dystansie, jaki mieliśmy przed sobą podczas tych zawodów.   

W planach na ten rok mamy jeszcze jeden start, tym razem na oczekiwanych przez nas od dawna zawodach basenowych w Szczecinie, w których planujemy wystawić aż 5 naszych składów.  

Trzymajcie za nas kciuki!

Życzymy powodzenia i czekamy na wieści ze Szczecina.

Iławskie Smoki Jezioraka kończą sezon zwycięstwem! 
Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: ISJ.

REKLAMAwardrom2
Artykuł załadowany: 0.2279 sekundy