REKLAMAprofi
REKLAMAZielona aleja 2
Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk z ratownikiem medycznym Tomaszem Sławińskim.

Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk z ratownikiem medycznym Tomaszem Sławińskim. (Fot. UM w Kisielicach.)

Obchodzony 13 października Dzień Ratownictwa Medycznego stwarza doskonałą możliwość do złożenia podziękowań wszystkim ratownikom medycznym - za okazywaną ofiarność w pracy na rzecz ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka. 

Życzenia składa Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk:

"Szanowni Ratownicy, w dniu Waszego święta proszę przyjąć serdeczne podziękowania za pracę pełną poświęcenia i pasji. Życzę Wam jak najwięcej udanych akcji ratunkowych, a także satysfakcji i radości, jaką daje możliwość ratowania ludzkiego życia. Cieszę się, że choć w niewielkim stopniu mogę wspierać Państwa pracę".

Dzień Ratownictwa Medycznego stał się też okazją do spotkania burmistrza z ratownikiem medycznym Tomaszem Sławińskim, zaproszonym do kisielickiego magistratu. 

- Podczas spotkania włodarz złożył życzenia z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego oraz podarował naszemu pogotowiu ratunkowemu nowy ozonator - mówi Tomasz Sławiński. - Burmistrz prosił, aby przekazać ten sprzęt tam, gdzie będzie największa potrzeba jego użycia. Ozonator trafił na podstację pogotowia w Zalewie. Warto wspomnieć, że ozonator został zakupiony z prywatnych środków Pana Burmistrza. Za ten wspaniały gest – DZIĘKUJEMY - kończy Sławiński.

Publikacja Urzędu Miejskiego w Kisielicach.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.2121 sekundy