REKLAMALumen
REKLAMAzielona aleja

(Fot. Iława z drona Michał Krysztofiak.)

SP5 to kolejna z iławskich podstawówek, gdzie potwierdzono koronawirusa.

Podobnie jak wcześniej w "Jedynce" i "Trójce" nie było potrzeby zamykania całej szkoły. Dyrekcja w porozumieniu z sanepidem podjęła decyzję o objęciu zdalnym nauczaniem jednej klasy.

Informację o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa u jednej z uczennic dyrekcja SP5 otrzymała w piątek, 16 października. Chodzi o uczennicę klasy 8.

- Klasa 8., do której uczęszcza zarażona uczennica, zostaje objęta kwarantanną. Dla tej klasy w okresie od 19 do 23 października zostaje zorganizowana nauka zdalna - poinformował uczniów szkoły dyrektor SP5 w Iławie Mariusz Sadowski.

Pozostałe klasy pracować będą w systemie normalnym - stacjonarnym.

- Proszę wszystkich o zachowanie spokoju. Jednocześnie przypominam o przestrzeganiu przyjętych w szkole procedur bezpieczeństwa. Proszę również o informowanie wychowawców klas o wszelkich problemach zdrowotnych. Przypominam, aby do szkoły przychodzić zupełnie zdrowym - zaapelował Mariusz Sadowski.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. Iława z drona Michał Krysztofiak.

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.509 sekundy