REKLAMAMetal serwis
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 października 2020, 12:41 komentarzy 5

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Jeziorak Iława podejmuje dzisiaj na Sienkiewicza Polonię Lidzbark Warmiński. Spotkanie - z uwagi na obostrzenia sanitarne - odbędzie się bez udziału publiczności. Klub zaprasza do skorzystania z płatnej transmisji w Internecie.

Spotkanie 14. kolejki forBET IV ligi pomiędzy Jeziorakiem Iława a lidzbarską Polonią, podobnie jak kolejne spotkania Jeziorowców, będzie transmitowane przez telewizję TVCOM.pl. Koszt transmisji to 10 zł. Mecz będą komentować Wiesław Raczkowski i prezes Polonii Robert Kanclerz.

Transmisja meczu Jeziorak Iława – Polonia Lidzbark jest do wykupienia pod linkiem https://tiny.pl/74732.

Początek zawodów w niedzielę, 18 października od godziny 14.00. Transmisja rozpocznie się 10 minut wcześniej.


Dla wszystkich chcących wykupić transmisję internetową poniżej przedstawiamy INSTRUKCJĘ WYKUPIENIA TRANSMISJI.


Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie tvcom.pl

Aby wykupić transmisję, musisz być zarejestrowany w serwisie tvcom.pl. Jeśli jesteś już zarejestrowany, musisz się zalogować do swojego profilu, podając login i hasło, których użyłeś przy rejestracji. Rejestracja w serwisie jest prosta i poza podaniem loginu i hasła nie wymaga niczego więcej. Cała procedura rejestracji trwa niespełna minutę.

Wybierz mecz, który chcesz wykupić

Po zalogowaniu musisz przejść do okna z meczem, który chcesz obejrzeć. Najlepiej skorzystać z zakładki „Piłka nożna 4. liga” na górze strony i poszukać meczu, który nas interesuje lub znaleźć bezpośredni link do okna z transmisją meczu Jezioraka. Taki link jest najczęściej zamieszczany dzień lub dwa przed nadchodzącym meczem. Kiedy już znajdziesz się w odpowiednim oknie, ukaże się informacja o płatnej transmisji. Kliknij na logotypy Visa Electron, Maestro, MasterCard i Visa.

Zapłać

Zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Wybierz swój bank i zapłać 10 zł za transmisję. Transakcja nie różni się od tych, które możemy spotkać na innych stronach z płatnościami online, np. na allegro.pl. Po potwierdzeniu przelewu automatycznie zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę tvcom.pl do zakładki ze swoimi wykupionymi transmisjami.

Ciesz się meczem

Transmisja, którą właśnie wykupiłeś, będzie w zakładce „Zakupione transmisje”. Kliknij w nią. Zobaczysz, że pojawiło się okno transmisji. Od twojej zapłaty nie minęła nawet minuta, a już możesz cieszyć się meczem! Transmisja bezpośrednio ze stadionu rozpoczyna się zwykle na 10 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Źródło: Jeziorak Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~ULAT 5 7 dni temuocena: 33% 

  SISIORAK

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~autochton 4 7 dni temuocena: 86% 

  Mają skurczybyki tupet, ale cóż, każdy orze jak może.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~blabla 3 7 dni temuocena: 83% 

  Żeby promować drużynę i sport lokalnie taka transmisja powinna być za darmo. I ewentualnie możliwość wsparcia dowolną wpłatą. Tak tylko podpowiadam. Nie chodzi mi o kwestie czy 10 zł jest za dużo - chociaż w tych czasach każda złotówka się liczy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Baz 2 7 dni temuocena: 88% 

  10zl -żenua

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Boniek 1 7 dni temuocena: 80% 

  10 złotych śmiech na sali za taką transmisję do pełnej profeski dużo brakuje już nie wspomnę o poziomie piłkarskim parodia jeziorak

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3201 sekundy