REKLAMAWardrom
REKLAMASadek

(Fot. MKS Zryw-Volley Iława.)

Siatkarki MKS-u Kris-Bus Zryw-Volley Iława w niedzielę, 18 października 2020 roku zainaugurowały rozgrywki w lidze wojewódzkiej juniorek. 

Mecz odbył się w hali sportowo-widowiskowej ICSTiR w Iławie. Juniorki Zrywu bez straty seta pokonały swoje przeciwniczki z LKS-u Wel Lidzbark, w setach 25:11, 25:7, 25:16, grając pewnie w każdym z elementów gry. 

W sezonie 2020/2021 w lidze wojewódzkiej juniorek występuje osiem zespołów podzielonych na dwie grupy po cztery zespoły. Siatkarki MKS-u Kris-Bus Zryw-Volley Iława rywalizują w grupie „A” z zespołami UKS Chemik SMS Olsztyn, LKS Wel Lidzbark oraz UKS Maratończyk Ełk. Natomiast w grupie „B” występują zespoły: MKS Truso Elbląg, SMS Ostróda, UKS Chemik SMS Olsztyn II oraz UKS Salos Ełk. Zwycięzcy z grup zagrają w finale wojewódzkim ze zwycięzcami meczów barażowych pomiędzy zespołami, które zajmą miejsca 2 i 3 w swoich grupach. 

W związku z pandemią mecze w strefie czerwonej odbywają się bez udziału publiczności z zachowaniem obowiązku dezynfekcji rąk podczas wejścia i wyjścia z obiektu oraz obowiązkiem zachowania dystansu społecznego. W zawodach uczestniczą tylko zawodniczki i sztab szkoleniowy wpisany do protokołu meczowego. Gospodarze meczu zadbali o swoich sympatyków, prowadząc relację z meczu na żywo za pomocą profilu https://www.facebook.com/zryw.volley.

Trener Mieczysław Pietroczuk komentuje:

Bardzo mnie cieszy, że udało się rozpocząć rozgrywki ligowe w tym nowym sezonie, zwłaszcza że tylko LKS Wel Lidzbark i my przystąpiliśmy do rozegrania pierwszej kolejki w terminie. Przed tym meczem rozegraliśmy kilka gier kontrolnych z zespołami złożonymi z naszych wychowanków, zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Pomimo początkowych problemów z dostępem do hali treningowej teraz już sytuacja, można powiedzieć, jest prawie bliska ideału. Za tydzień czeka nas prawdziwy test wartości sportowej, zagramy przeciwko jednemu z faworytów rozgrywek ligowych, zespołem UKS Chemik SMS Olsztyn. Mecz odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej ICSTiR w Iławie, niestety nadal bez udziału publiczności, dlatego już teraz zapraszamy do oglądania nas na żywo w niedzielę, 25 października 2020 od godziny 10:00 na: https://www.facebook.com/zryw.volley.

MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY Iława - LKS Wel Lidzbark 3:0 /25:11, 25:7, 25:16/

JUNIORKI MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Zuzanna IWANKOWSKA - kapitan zespołu, Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Dominika ZAPADKA, Maria TASARZ, Paula ZIĘBA i Maja POMORYN – libero oraz: Ewelina JARNICKA, Natalia LEWKO, Paulina CICHOWSKA i Oliwia BĄCZEK.

TRENERZY: Mieczysław i Małgorzata Pietroczuk.


UWAGA!!! TRWA NABÓR SIATKARSKI 2020

Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk w miejskiej hali sportowo-widowiskowej w Iławie.

Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, tel. 693 730 038.


REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.6856 sekundy