REKLAMAWardrom
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

Drodzy okularnicy! Na pewno już wiecie, że okulary nie tylko korygują wadę wzroku, chociaż to właśnie ich podstawowa i najważniejsza funkcja. Najlepsi designerzy wiedzą, jak zaprojektować oprawki tak, by nie tylko pewnie trzymały soczewki, ale i dodały Ci stylu, pewności siebie i wyraziły Twoją osobowość. Teraz takie najmodniejsze oprawki w studiu optycznym Marzeny Markowskiej kupisz taniej.

Jakie na ul. Jana III Sobieskiego 16B czekają promocje? Superpromocje!

NAJMODNIEJSZE OPRAWKI KUP NA WYPRZEDAŻY!

Skorzystaj z promocji na oprawy okularowe od wiodących marek - teraz KAŻDY MODEL dostępny w studiu jest w specjalnej cenie wyprzedażowej. Rabat obowiązuje przy zakupie kompletnej pary okularów, czyli oprawek wraz z soczewkami okularowymi.

Korzystajcie do 31 października!

Szczegóły poniżej.


Marki objęte rabatem 50%: Brugi, Mois Civietta, Vermari, Enzo Colini, Victoria SECRECT, Retro.

Marki objęte rabatem 20%: Guess, Ann Hickmann, Hickmann Eyewear, Furla, Carolina Carrera, Harley Davidson, Solano Eyewear, Calista, Anne Marii, Agata RUIZ DE LA PRADA, David Beckham Eyewear, BULGET, BMW, Kodak, Tommy HILFIGER, VAN DER BERG.

Marki objęte rabatem 15%: Givenchy, Jimmy Choo.

Marki objęte rabatem 10%: Furla, Moschino.


"PROGRESY" OPŁACI SIĘ KUPIĆ W PARZE

Studio proponuje też atrakcyjną promocję na okulary progresywne. Kupując kompletną parę takich okularów, drugą parę z inną korekcją (czyli dla innej wady wzroku) otrzymasz z rabatem 50%. To oznacza, że możesz skorzystać z tej promocji wspólnie z kimś bliskim albo znajomym. 

- Rabat może być naliczony na inną korekcję, co daje dużo możliwości dla klienta - mówi Marzena Markowska prowadząca studio optyczne w centrum Iławy. - Można kupić dwie pary okularów progresywnych, np. razem ze swoją przyjaciółką, siostrą, bratem, czy sąsiadem, a rabatem się podzielić - dodaje.

Oferta obowiązuje do 31 grudnia.

Dwie powyższe promocje nie łączą się.

NOWY PANEL - JEDYNY TAKI W WOJEWÓDZTWIE

To promocje, a nowości? W salonie od niedawna jest dostępny nowy panel pomiarowy firmy Rodenstock - jedyny taki w województwie. Unikalny i nowoczesny model ImpressionIST zapewnia dokładne pomiary ustawienia oprawy okularowej na twarzy.

Wystarczy jedno zdjęcie, by specjalista w studiu dokonał wszelkich niezbędnych pomiarów i zaproponował najlepsze rozwiązanie do konkretnej wady wzroku. Szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Czego chcieć więcej?

Studio optyczne Marzeny Markowskiej zaprasza.

  • Iława, ul. Jana III Sobieskiego 16B.
  • Tel. 609 133 882.
  • Odwiedź też na Facebooku: link.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2135 sekundy