REKLAMAprofi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 października 2020, 20:09 komentarzy 54

(Fot. kontakt@infoilawa.pl.)

To nie było błahe zajście. Na nagraniu wideo potrącenia dziecka, do jakiego doszło na przejściu dla pieszych na ulicy 1 Maja w Iławie widać, że auto uderzyło w malucha z dużym impetem.

Wracamy do tematu potrącenia 6-letniego chłopca - sprawy wypadku z minionego wtorku, 20 października. Pojawiło się nagranie wideo.

Przypomnijmy: do wypadku, w którym ucierpiał 6-letni chłopiec, doszło kilka minut po godzinie 15:00.

- 43-latek kierujący BMW nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu przez przejście dla pieszych, doprowadzając do jego potrącenia. 6-latek został przetransportowany do szpitala w Olsztynie, a kierującemu BMW policjanci zatrzymali prawo jazdy - informuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

O tym zdarzeniu już informowaliśmy na infoilawa.pl. Teraz wracamy do tematu, bo pojawił się zapis wideo tego zajścia, zarejestrowanego przez kamery monitoringu. Widać na nim, że auto uderzyło w biegnącego przez pasy malucha z dużym impetem... Pamiętajmy, by zgodnie z zasadami ruchu drogowego zawsze zachować w okolicy "zebr" szczególną ostrożność!

Potrącenie dziecka na 1 Maja - jest nagranie.
Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3834 sekundy