REKLAMAPatrz
REKLAMASadek

(Fot. Archiwum własne.)

Zanim uciążliwości na remontowanej ul. Kościuszki w Iławie znikną, na dwa dni jeszcze się nasilą.

Na finiszu są roboty związane z remontem odcinka drogi krajowej nr 16 w Iławie. Wykonawca zaplanował układanie na ulicy Kościuszki nowego asfaltu - w tym czasie trzeba się spodziewać większych niż dotąd utrudnień.

Poniżej komunikat dla kierowców, który w tej sprawie dotarł do portalu www.infoilawa.pl.

W związku z remontem drogi krajowej nr 16 w miejscowości Iława na ul. Kościuszki informujemy, iż w dniach 28-29.10.2020 będzie układana nawierzchnia mineralno-bitumiczna. W związku z pracami powstaną większe utrudnienia w ruchu drogowym. Ruch pojazdów będzie odbywał się w sposób wahadłowy. Prosimy o objazdy ulicami alternatywnymi miasta. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Budujemy drogi dla nas wszystkich. Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane z Brodnicy.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Remont "szesnastki" w Iławie na ostatniej prostej. Podczas układania nowej nawierzchni, w dniach 28 i 29 października, ruch na ulicy Kościuszki będzie odbywał się wahadłowo.
Fot. nadesłane.

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7172 sekundy